Dalton male2

DALTON
amstaff, urodzony 07.10.2013 r

Wygląd: rudy, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: pogubiony, zestresowany, w trakcie oceny.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Gdańsk

Dalton Niziołek FCI to rodowodowy amstaff, urodzony 07.10.2013 r. Trafił do nas wprost ze schroniska w Szczecinku, do którego został oddany przez właścicieli, po tym jak ugryzł dziecko. Hodowca Daltona został poinformowany o sytuacji i pozostaje z nami w kontakcie. Dalton zamieszkał w domu tymczasowym u Darii w Gdyni. Na razie psiak nie jest do adopcji, póki co poznajemy chłopaka. Na dziś Dalton sprawia wrażenie psa mocno pogubionego, dość mocno zestresowanego. W domu jest skryty, niezbyt wylewny, nieco lękowy w mieście. Po dłuższej chwili spędzonej na spacerze trochę wyluzowuje. Jednak Dalton jest u nas bardzo krótko, więc dajemy sobie czas na bliższe poznanie chłopaka, a jemu na ponowne zaufanie człowiekowi.

Dalton 2 Dalton 3 Dalton 4
Dalton 5 Dalton 7 Dalton 8

24.07.2019 W przypadku Daltona byliśmy pewni, że chłopak długo miejsca w fundacji nie zagrzeje. I tak się stało. Młody, rodowodowy, piękny i do tego o bardzo umiarkowanym temperamencie, choć nieco lękliwy – pies jak marzenie dla każdego, kto poszukuje fajnego, niezbyt skomplikowanego, kanapowego przyjaciela. Nic więc dziwnego, że chłopak staje się kolejnym naszym podopiecznym, którego ze swoich rąk zdecydował się nie wypuścić dom tymczasowy. Tym samym Dalton już oficjalnie staje się mieszkańcem Gdyni, a Daria, która do tej pory dzielnie wspierała nas udzielając schronienia fundacyjnym psiakom; Fionie, Aishy Koko i Tupotowi – pełnoprawnym rodzicem adopcyjnym. Kochana, dziękujemy Ci serdecznie za dotychczasową współpracę i życzymy wielu, wielu szczęśliwych, wspólnych lat z rudzielcem. Wszystkiego najlepszego.

Dalton 9 Dalton 10