Szanti m2

SZANTI
w typie pit bull, wiek 5 lat.

Wygląd: czekoladowa, w białe łaty.
Charakter: bardzo przyjazna dla ludzi, do domu bez innych zwierząt.
Zdrowie: wyniszczona wiloma porodami, zaniedbana.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Gdańsk
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 661 665 695, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Szanti to 5-letnia sunia w typie pitbull, która przeszło miesiąc pojawiła się u nas w fundacji Fundacji AST. To mama naszych dziewięcioraczków. A że dzieciaki odkarmione, zaszczepione a cześć już powoli aklimatyzuje się w nowych domach, to teraz czas na Szanti - rozpoczynamy intensywne szukanie domu stałego lub choćby tymczasowego dla niej (sunia aktualnie przebywa w hotelu dla zwierząt w Bojanie, w okolicach Trójmiasta).
Szanti trafiła do nas w fatalnym stanie, chuda, z kręgosłupem na wierzchu, cycuchami do ziemi i wyłysieniami na całej skórze. Po wstępnym badaniach wiemy, że wszystko to było efektem skrajnego wycieńczenia i wyniszczenia organizmu po kolejnym już miocie, jaki w swoim krótkim życiu przyszło jej odchować. Szanti rozpoczęła leczenie, kilogramy powoli przybywają, sutki się wciągają, stara i zniszczona sierść wypadła, a skóra zaczyna porastać zdrowym włosem. Wyniki krwi są eleganckie, więc za kilka tygodni panna powinna błyszczeć wręcz błyszczeć.
Jaka jest Szanti? Przylepa niesamowita - kocha człowieka całą sobą. Rozdaje buziaki, gości wita merdając ogonem. Jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. W hotelowym pokoju nie załatwia się, nie niszczy, nie szczeka, grzecznie czeka na swoją kolej spaceru. W nowym domu powinna być psio-kocią jedynaczką. Do dzieci niesprawdzona (postaramy się jednak w najbliższym czasie zapoznać ją z jakimiś maluchami). Na spacerze jeszcze nieco wyłączona, jakby chciała nachodzić się i nawęszyć się na zapas, czemu w sumie nie ma się co dziwić.
Kochani, Szanti dostała szansę od losu, trafiając do Fundacji, ale to tylko przystanek w jej drodze do lepszego jutra. Marzymy o tym, aby pokazać Szanti, jak piękne jest psie życie u boku swojej rodziny. Piszcie więc do nas śmiało na priv lub dzwońcie pod numer 661 665 695 (Natalia).

Szanti 4 Szanti 5 Szanti 6 Szanti 7Szanti 8 Szanti 9 Szanti 11

25.07.2019 Szanti jest z nami od początku czerwca. Niespełna dwa miesiące intensywnego leczenia sprawiło, że Szanti dziś to zupełnie inny pies, niż w momencie w którym do nas trafiła. Zdrowszy, piękniejszy i szczęśliwszy. A to wszystko dzięki naszym lekarzom i nieocenionej opiece właścicieli hotelu Na Sześciu Łapach. Ale my jesteśmy tylko przystankiem w drodze po lepsze życie dla naszych podopiecznych i nie chcemy, by ten postój trwał zbyt długo. Dlatego też z całego naszego serca apelujemy, choćby o dom tymczasowy dla suni. Szanti jest psem bardzo proludzkim, otwartym na nowo poznane osoby. Jest delikatna względem dzieci, więc spokojnie może zamieszkać z maluchami w szkolnym wieku, ale w przyszłym domu powinna być psio-kocią jedynaczką.
Jeśli Wasze serce zabiło mocniej do Szanti, jeśli chcielibyście podarować jej dom tymczasowy lub stały dzwońcie lub piszcie do nas śmiało. Zapraszamy Was do kontaktu na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub po numerem 661 665 695 (Natalia)

Szanti 12 Szanti 13

23.09.2019 Nasza dzielna pitbullka Szanti przeprowadziła się z hotelowego pokoju wprost na kanapy domu tymczasowego. Na ten moment pczekała aż trzy miesiące, ale warto było. Szanti zamieszkała z Marcinem i Mateuszem w Gdańsku. Mądre zasady i spokój chłopaków pomogły Szanti w przeprowadzce, dzięki czemu do ich domu weszła niemalże jak do siebie. Pomimo tego, że panna ma swoje legowisko, a komenda „na miejsce” nie jest jej obca, częściej wybiera wygodną sofę. Choć chłopaki mają elastyczne prace, kiedy trzeba Szanti grzecznie zostaje sama. Co tu dużo mówić, w domu spisuje się na medal, nie przynosząc nam wstydu. W mieście emocji jest nieco więcej, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Więcej jest w Szanti opanowania i samokontroli. Cieszymy się ogromnie, bo między sunią a chłopakami nić porozumienia powstała od pierwszego spotkania i wiemy doskonale, jaki finał będzie miała ta historia. W przyszłym tygodniu panienka ma kontrolną wizytę weterynaryjną, po której jedynie co nam zostanie – to dopełnić formalności adopcyjnych.

Szanti 14 Szanti 15

 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)