Whisky m2

WHISKY
pitbull, urodzona 23.02.2013 r

Wygląd: czerwona, z białym znaczeniem, uszy krótko cięte.
Charakter: aktywna, duże braki w socjalizacji i wychowaniu.
Zdrowie: zachipowana, odrobaczona, w trakcie szczepień.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Kraków.
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wirtualny Opiekun: Patrycja Goc i Piotr Jabłoński

Whisky to sunia rasy pitbull, urodzona 23.02.2013 r. Trafiła do nas ze swoją miotową siostrą Tequilą, z którą dzieliła 6 lat życia na jednym podwórku, niestety niezbyt zgodnie. Sunie są u nas, ponieważ właściciel nie mógł się nimi dłużej opiekować. Szukają dwóch różnych domów, bo się ze sobą nie dogadują.
Whisky to typowo sportowy typ pitbulla. Jej opiekun prowadził ją aktywnie, dużo biegała, wisiała na oponach, pływała, miała do dyspozycji ogromny ogród. Za szczeniaka uczęszczała do psiego przedszkola. Niestety przez całe swoje życie była psem kojcowym. Nigdy nie mieszkała w domu, jedynie w bardzo chłodne zimy mieszkała w kennel klatce w garażu.
Whisky bardzo źle zniosła przeprowadzkę. Sunia trafiła do hotelu z pokojami, więc musiała się przekonać do wchodzenia i wychodzenia z budynku. Miała opory aby opuszczać pokój, sikała pod siebie, merdając ogonem. Na szczęście szybko się odnalazła w nowej codzienności. Tydzień wystarczył i teraz jest w stanie w miarę spokojnie mieszkać w budynku. Zostawiana sama w swoim pokoju nie niszczy, nie szczeka, nie wyje.
Dla Whisky szukamy nad wyraz mądrego domu. Sunia jest pitbullem starej daty, sportowym. Musi mieszkać w domu z ogrodem, bo przez brak socjalizacji i mieszkanie w szczerym polu nie odnajdzie się w miejskich warunkach. Sunia średnio jest nauczona chodzenia na smyczy. Raczej szukamy domu z większym ogródkiem niż 200 m (im większy ogród tym lepiej), z dobrym płotem. Whisky jest psem idealnym dla pitbullarza. Ten się zakocha na zabój od pierwszego spojrzenia! Jest lekka, dobrze zbudowana, zacięta. Whisky przebywa pod Warszawą. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018 lub a Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Whisky 6 Whisky 7 Whisky 8
Whisky 4 Whisky 5 Whisky 10

13.12.2019 Whisky przebywa obecnie w hotelu dla psów. Próbujemy wypracować z nią jak najwięcej, aby zwiększyć jej szansę na dom. Whisky jest suczką lękową, ale nie reagującą agresją. Po prostu potrzebuje czasu, stabilności, rutyny aby było jej łatwiej dźwignąć nowe okoliczności. Whisky w hotelu po kilku dniach odzyskała radość życia, lubi swoich opiekunów, jest łasa na pieszczoty. Nauczyła się spacerowania na smyczy, spokojnie mija inne psy, wręcz od nich stroni jak dostaje wsparcie od opiekuna. W warunkach hotelowych nie niszczy, nie szczeka, trzyma potrzeby. Przyuczamy ją do zostawania w kennel klatce klatce. Whisky jest przepięknym psem, który z pewnością będzie trochę wymagać ze strony nowego opiekuna, ale liczymy, że gdzieś czeka na nią TEN DOM!

Whisky 11 Whisky 13 Whisky 14 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)