Abi m2

ABI
mix staffika z amstaffem, wiek ok. 2 lata

Wygląd: ciemnobrązowa, pręgowana, duże białe łaty.
Charakter: miła, nieśmiała, zgodna do psów. 
Zdrowie: zaszczepiona, wysterylizowana, zdrowa.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Sopot.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 661 665 695, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Abi to prześmieszna, młodziutka, ok 2-letnia sunia, mix staffika z astem. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Sopocie, w towarzystwie Patrycji, Patryka i ich wesołego staffika, Pico.
Na tą chwilę Abi dała nam się poznać jako bardzo miły, z początku nieśmiały pies. Nowo poznane osoby czy miejsca traktuje z pewną dozą nieufności, absolutnie bez krzty agresji. Pierwsze spacery pokonuje krocząc pół metra za człowiekiem, by dać sobie możliwość spokojnego obserwowania i poznawania nowego miejsca. Ale wystarczy kilka dni i panna otwiera się na świat. Z informacji, które posiadamy, Abi zna kennel i dobrze go znosi. Nie załatwia się w nim, nie wyje, zdarzyć jej się może natomiast jakaś drobna indywidualna aranżacja klatkowego wnętrza, czyli np. przerobienie posłanka na konfetti. Na tą chwilę możemy powiedzieć, że z psami ładnie się komunikuje, na zachęty do zabawy odpowiada pozytywnie, na tym etapie nie jest jednak nachalna w tych kontaktach. Potrafi swobodnie funkcjonować z psem obok siebie, bez zbędnych szaleństw, zarówno w domu jak i na spacerach.
W sprawie adopcji zapraszamy do kontaktu telefonicznego 661 665 695 (Natalia) lub na maila, tam napiszcie nam coś o sobie więcej. Prosimy o cierpliwość, jako że aktualnie dzieje się u nas bardzo dużo, trudniej nas złapać na spokojnie pod telefonem.

Abi 1 Abi 2 Abi 5
Abi 4 Abi 7 Abi 8

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)