Chia m2

CHIA
amstaffka, urodzona 26.08.2020

Wygląd: czarna, z dużym białym znaczeniem.
Charakter: fajna, stabilna, dobrze zapowiadająca się.
Zdrowie: problemy ze skórą.

Miejsce pobytu: dom stały, Milanówek.

Chia to niespełna 3-miesięczna amstaffka, urodzona 26.08.2020. posiadająca rodowód ZKwP. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Gdańsku. Dała się nam poznać jako stabilny, pojętny, fajnie zapowiadający się pies. Chia jest w trakcie leczenia, obecnie kończymy podawanie antybiotyku z uwagi na problemy skórne (łagodna forma gronkowca). Nie jest wykluczone, że Chia w przyszłości będzie potrzebowała konsultacji specjalisty dermatologa także szukamy domu przede wszystkim w miastach, w których jest dostęp do takiego specjalisty (Trójmiasto, Warszawa). Szukamy dla Chii opiekuna zaangażowanego, aktywnego, mądrego i odpowiedzialnego. który będzie chciał ją socjalizować i szkolić. Warunkiem adopcji jest deklaracja udziału w profesjonalnym kursie szkolenia psów Pies Towarzyszący oraz sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości. Jeśli myślicie o adopcji naszej czarnej perełki, zapraszamy Was do kontaktu. Jak to bywa u nas w przypadku adopcji szczeniaka, prosimy o kontakt za pośrednictwem e-maila, na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Napiszcie nam kilka słów o sobie, o warunkach w jakich pies miałby mieszkać, skąd jesteście, czy mieszkacie sami, z rodzinami, z dziećmi, czy macie inne czworonogi, jakie są ich historie, a jak macie ochotę doślijcie i zdjęcia. Nie krępujcie się pisać dużo o sobie, ułatwcie nam poznanie Was jako potencjalnego domu dla Chii.

Chia3 Chia5 Chia11
Chia7 Chia8 Chia9

10.12.2020 Spieszymy ogłosić, że cudnej urody panienka Chia, przeprowadziła się do nowego domu. Zamieszkała w Milanówku, u boku Magdy i Artura, zyskując nowe imię Cola i kocią kumpelę, Jadźkę (no dobra, Jadźka jeszcze na temat tej przyjaźni ma nieco odmienne zdanie). Chia wypełniła ogromną pustkę, jaką po sobie zostawiła Lunka (adoptowana od nas). W głebi serca czujemy, iż biała Lunka czuwała nad tym, by ktoś godnie wypełnił miejsce po niej i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że to doskonały wybór. Chia jest bowiem wyjątkowym szczeniakiem, takim, jakich dziś ze świecą szukać. Do życia Magdy i Artura wniosła ogrom zmian, masę radości i uśmiechu, a kalendarz zajęć i atrakcji wypełniła po brzegi, więc na nudę nie narzekają. Ta mała iskierka, która rośnie jak na drożdżach, jest bardzo rezolutną panienką, łapiącą w mig, czego się od niej oczekuje, uważną i chętną do współpracy z człowiekiem, choć czasem demonstrującą swoje zdanie. Magda, Artur, jesteście częścią naszej wielkiej, fundacyjnej FAMILY AST od lat, cieszymy się, że to właśnie Cola dołączyła do waszej rodziny. Wiemy, że nie mogłą trafić lepiej. Życzymy Wam kochani wytrwałości w działaniu i dużo cierpliwości, prowadźcie panienkę mądrze za łapę przez życie. Wszystkiego dobrego.

PS. Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim, którzy wyrazili chęć adopcji czarnej iskierki. Liczba zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, wierzymy, że grono z Was zdecyduje się na adopcje innego czworonoga, który dzięki temu dostanie szansę na nowe życie. Zapraszamy Was do śledzenia naszego funpage’a na FB i działania!

Chia12 Chia13

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)