Maja m2

MAJA Złoty Bull

pitbullka, wiek 8 lat.
 
Wygląd: beżowa, bardzo zachudzona.
Charakter: wystraszona, pogubiona. 
Zdrowie: wyniszczona, niewydolność nerek.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Miastków.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Maja to 8-letnia pitbullka, która w swoim życiu zaznała bezdomności, pogardy oraz braku opieki, domu, jedzenia i przyjaznego człowieka obok. Błąkała się po polach, po cichu, niczym cień, przemykając i ukrywając się przed ludźmi. W końcu jej stan był tak krytyczny, że dała się złapać. Po kompleksowych badaniach okazało się, że Maja ma niewydolność nerek. Jej problemy zdrowotne są tak poważne, żenajbliższe dni będą decydujące. Pomimo wdrożonego leczenia parametry nerkowe są złe. Oczywiście zdecydowaliśmy się powalczyć o Majeczkę, dać jej prawdopodobnie pierwszy raz w życiu opiekę i leczenie. Czy się nam uda? Liczymy na cud. Na razie walczymy, leczymy, dbamy. Majeczka jest psem, który na pewno nie mieszkał w domu i nie umie sobie poradzić w kontakcie z człowiekiem. Jest psem, który zna tylko jedną strategię na życie - ucieczka. Jest pogubiona i bardzo skrzywdzona ale równocześnie łagodna. I tak biedna, że serce boli, kiedy się na nią patrzy. Na razie dajemy Majeczce leczenie i dużo świętego spokoju. Za tydzień zabierzemy ją ponownie na badania, aby skontrolować, czy kuracja kroplówkami i lekami ma szansę powodzenia. Maja aktualnie przebywa w psim hotelu w Miastkowie. O co prosimy dziś Was?  Dbajcie i kochajcie swoje psy. A jak już powiecie im, że są wspaniałe, to wezprzyjcie nas w walce o zdrowie Mai. Potrzebujemy leków Renalvet, Benacor 5, Ipakitine, Flora Balance i karmy dla nerkowców. Będziemy też wdzięczni za wsparcie finansowe. Bądźcie z nami. Pokażmy Majeczce, że człowiek to nie tylko samo zło. Że są ludzie, którzy niosą ze sobą dobro i dla których ważne sa psie potrzeby.
Dane do przelewów:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
ul. Żwirki i Wigury 47/16, 02-091 Warszawa
Nr konta: 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
PayPal:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Koniecznie z dopiskiem: DAROWIZNA MAJA

Maja 1 Maja 2 Maja 3
Maja 4 Maja 6 Maja 7

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)