Kropa m2

KROPA

amstaffka, urodzona 07.2020 r
 
Wygląd: czarna, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: lubi ludzi, ma problemy z psami, chętna do nauki.
Zdrowie: zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona.

Miejsce pobytu: hotel, Jaworzno.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.:501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kropa to niespełna dwuletnia, drobna amstaffka, urodzona w lipcu 2020 r. Jest wysterylizowana, zdrowa, zaszczepiona. Została oddana przez właścicieli z powodu konfliktu z drugą suczką. Kropa aktualnie mieszka u szkoleniowca w hotelu, ponieważ chcieliśmy ją poddać należytej ocenie przed adopcją. Na chwilę obecną wiemy, że sunia jest pozbawiona agresji do ludzi, podczas szkolenia ładnie pracuje za jedzenie, aczkolwiek jest uparta jak bull i lubi postawić na swoim. W ciężkich dla niej sytuacjach wchodzi na wysokie emocje i wtedy jest trudna do opanowania. Punktem zapalnym jest widok obcych psów, w stosunku do których jest mocno wybiórcza. Kropa całe swoje życie mieszkała w mieszkaniu w bloku. Lubi spacery i potrzebuje treningu. Nie jest psem leżącym na kanapie i nie jest psem do rozpieszczania. Zdecydowanie szuka człowieka stabilnego, z czytelnymi sygnałami, który będzie ją wspierał. Kropa obecnie przebywa w Jaworznie. Szkoleniowiec chętnie będzie służył wsparciem w pierwszych chwilach od adopcji nowej rodzinie. Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kropa 1 Kropa 2 Kropa 3 Kropa 4

31.12.2023 Cudna Kropka przypomina, że i ona marzy o cieple rodziny, miłości i radościach we własnym domku. To piękna, trzyletnia sunia, która nastoletnie przeboje ma już za sobą, jeśli więc nie czujesz mocy na ogrom pracy z psim maluszkiem, Kropka to ciągle młody, ale już "gotowy" materiał na Twoją najlepszą psijaciółkę. Kropa jest aktywną pannicą o dużej motywacji, lubi angażować się w działania z człowiekiem, współpracować. Stworzona do długich spacerów, wycieczek, wspólnych treningów. Nowości uczy się także w błyskawicznym tempie. Pamiętać jedynie trzeba, że tak aktywny i energiczny pies, jak Kropka potrzebuje w swoim życiu także nieco więcej wyciszania i relaksu. Kropka poszukuje człowieka stabilnego, czytelnego i konsekwentnego. Takich lubi i ceni najbardziej. Może zamieszkać w domu z dziećmi powyżej 12 roku życia, ale bez innych zwierząt.Jest zdrowa, wysterylizowana, regularnie szczepiona. Gotowa do adopcji! Chcesz Kropce podarować dom na zawsze? Napisz do nas na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kropa 8 Kropa 10
Kropa 9 Kropa 11

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)