Migdal m2

MIGDAŁ

buldożek fracuski, wiek 4 lata (urodzony 2019 r)
 
Wygląd: szaro-brązowy, prążkowany.
Charakter: wesoły, aktywny, domowy, nie polecany do małych dzieci i kotów.
Zdrowie: wykastrowany, alergik, oczy do stałego leczenia.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Sulejówek k. Warszawy.
Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 01, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Migdał to buldog francuski, urodzony w 2019 r. Poszukujemy dla niego domu stałego lub chociaż tymczasowego, bo obecnie przebywa w psim hotelu. Migdał jest fenomenalnym psiakiem! Absolutnie domowym, nie wykazującym najmniejszych problemów z życiem w mieście, nie mającym problemów z agresją czy lękiem separacyjnym (choć emocje czasem trudniej mu trzymać na wodzy, szczególnie w początkowym okresie w nowym miejscu). W domu trzyma czystość, nie niszczy. Jest idealnym psim domownikiem, który robi to, co pies z zaspokojonymi psimi potrzebami robić powinien - śpi snem sprawiedliwego. Tu uwaga, informacja mega ważna - Migdał jest typem psa totalnie aktywnego, brak w nim genu śpiocha-leniucha. To pełen energii wesołek, który chętnie przebywa przy człowieku, towarzyszy mu w długich spacerach. Spełnienie jego psich potrzeb jest warunkiem aby Migdałek był psim ideałem. Jak przystało na młodziutkiego osobnika, hormony czasem wyprzedzają pracę jego mózgu, a emocje próbują być dłuższe niż uszy, jednak wsparcie człowieka pozwala Migdałowi szybciej odnaleźć drogę powrotną do rozsądku :) Wobec psów jest neutralny, jednak broni zabawek. Migdałek wyposażony został w silny popęd łupu na zabawkę, która jest dla niego zbyt cenna - potrzebuje w tym zakresie mądrej pracy. Zdrowotnie jest alergikiem, który wymaga dedykowanej diety, bardzo dobrze działa mu karma Grain Free z jagnięciną. Od lat ma także leczone oczka, jest po przeszczepie soczewki i nie widzi na jedno oczko. Nowy właściciel będzie musiał kontynuować leczenie jego oczu do końca życia (zakrapiając oczka). Jeśli szukasz aktywnego, radosnego psiaka i czujesz, że Migdał pięknie uzupełni Twój dom lub możesz stworzyć dla niego dom tymczasowy, odezwij się do nas na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , prześlemy ankietę, spośród których wybierzemy najlepsze opcje dla naszego rezolutnego Migdałka. 

Migdal 8 Migdal 9
Migdal 16 Migdal 20

31.12.2023 Hej, jestem Migdał i mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! WEŹ MNIE NA TYMCZAS! Co się stanie, jeśli stworzysz mi dom tymczasowy u siebie na włościach? Dostaniesz moje genialne i przebojowe towarzystwo. Niech Cię nie zwiedzie, że jestem buldożkiem francuskim, mam w sobie taką turbinę napędową, że mogę chodzić na długie spacery i być psem aktywnym. Nie poleżymy za długo na kanapie, no chyba, że po spacerze. Długim spacerze. Solidnym takim! Fundacja AST zadba o moje potrzeby, biorą na klatę leczenie, karmienie, moje akcesoria, ale jeśli bardzo chcesz, to oczywiście możesz ich w tym wspomóc. Pozwolę Ci kropić moje piękne oczy. Każdego dnia. Na jedno z nich nie widzę, ale czy to kiedykolwiek przeszkadzało mi w życiu? Nope! Pomożesz mi się wyciszać. Jestem emocjonalny gościu, ale jak masz w sobie spokój i stabilność, to ja z tego skorzystam. Całymi łapciami będę sobie to zagarniał! Jakby to było mało, to oprócz tego, że wesolutki, to jestem młodziutki, ledwo czwarty rok skończyłem. To jak będzie? Zostaniesz moim domkiem tymczasowym? Chcesz?? Pisz już dziś do cioć moich z fundacji, ogarną temat! Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Nie możesz podarować mi domu tymczasowego, ale bardzo chcesz mi pomóc? Udostępnij moje ogłoszenie, pokaż mnie człowiekowi, który normalnie straci dla mnie głowę i... może nawet będzie chciał pokochać na zawsze.

Migdal 21 Migdal 23

26.02.2024 Przynosimy okulistyczne wieści od Migdała, o którego oczko walczyliśmy w ostatnim czasie i w końcu możemy odetchnąć z ulgą, bo jest poprawa! Migdałek miał wdrożone leczenie, niedawno wybraliśmy się na USG oka, którego zły stan najprawdopodobniej wywołał ropień w oczku. Migdaś jest super dzielnym pacjentem. Ten uroczy buldożek nadal niecierpliwie wypatruje swojego domku. Stałego lub choćby tymczasowego. Migdał może mieszkać w mieście, zna domowe zasady, trzyma czystość, nie niszczy. Jest idealnym psim domownikiem, który robi to, co pies z zaspokojonymi psimi potrzebami robić powinien - śpi snem sprawiedliwego. Jeśli myślisz o stworzeniu domu tymczasowego dla Migdałka, mieszkasz w Warszawie, bez innych zwierzaków, lubisz aktywności z psiakami (bo nasz Migdał to aktywny mały dzik!) i wiesz, jak wyciszać duże emocje małego pieska, odezwij się do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jeśli zaś czujesz, że Migdał powinien zamieszkać z Tobą na zawsze, pisz do maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Migdal 24 Migdal 25

12.04.2024 Kochani, dzisiaj czas na garść wieści od naszego buldożka Migdała. Otóż ten niebieski jegomość ma to szczęście, że przeprowadził się z hoteliku do domu tymczasowego. Obecnie mieszka z Olą w Sulejówku koło Warszawy. Jak to zniósł? Rewelacyjnie. To my mieliśmy więcej obaw, jak jego emocjonalny charakter to zniesie, a tu spotkała nas miła niespodzianka. Migdał w nowych warunkach odnalazł się wyśmienicie. W domu jest fajnym, normalnym buldożkiem, który umie się zachować. Nie ma problemu z miastem, z zostawaniem w domu, czystością. Jego piętą achillesową nadal są emocjonalne kontakty z nowymi osobami czyli nadmierna ekscytacja i odcinanie mózgu z radości. Migdał jest pilnowany weterynaryjnie, jak na rasowego bulgota przystało. Jest na diecie oraz ma kroplone oczęta. Nowy opiekun musi być świadom kosztów i troski, jaką musi mu ofiarować. Ponieważ Ola na dziś nie może sobie pozwolić na adopcję stałą, to ogłaszamy nabór na opiekuna Migdała. Kogo szukamy? Idealnie jakby udało się nam znaleźć rodzinę jedno-, max dwuosobową. Im więcej osób dla Migdała w życiu, tym mu trudniej panować nad swoimi emocjami. Nie polecamy go do domu z dziećmi czy ze zwierzakami. Szukamy osoby spokojnej, stabilnej, przy której psiak nie będzie dostawać coraz to różnych, mylnych komunikatów. Im więcej ktoś ma spokoju w sobie, tym bardziej udzieli się to psu. Migdał lubi aktywności. Jest fajnym kompanem długich spacerów. To nie jest partner do emeryckich spacerów wokół bloku. Dla niego wypad w góry, do lasu, to jest dopiero porządny spacer Jak adoptować Migdała? Odezwij się do nas na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub zadzwoń do Kasi 501 797 018, pogadajmy. Gdybyś miał/a problemy z dodzwonieniem się, pchnij smska, że dzwonisz w sprawie Migdała, Kasia oddzwoni.

Migdal 26 Migdal 27 Migdal 28

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)