Blue m2

BLUE

amstaffka, urodzona 30.09.2020 r.
 
Wygląd: stalowa z białymi znaczeniami.
Charakter: stabilna, torchę nieśmiała.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki dermatologicznej, przed sterylizacją.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Blue to ponad 3-letnia amstaffka, która dzięki Waszemu fenomenalnemu zaangażowaniu w poszukiwania domu tymczasowego dla alergicznej sunieczki, trafiła pod opiekę naszej fundacji, do fantastycznego DT u Klaudii i Łukasza oraz ich psa Mango. Z Blue od pierwszego dnia ruszyliśmy do działania, aby ulżyć suni z powodu solidnie dającej się w kość alergii. Zmieniliśmy karmę, podaliśmy Apoquel, wdrożyliśmy lecznicze kąpiele i zalecane, regularne czyszczenie uszek. I już zaczyna się pojawiać światełko w tunelu, bo błękitka widocznie mniej się drapie. Poznajemy się z naszą nową podopieczną (a ona z nami) i już niebawem opowiemy Wam o niej więcej. Na dziś widzimy, że Blue naprawdę fajnie odnajduje się w warunkach domowych, robi też wrażenie stabilnej, acz - póki co - nieco nieśmiałej psicy.
Leczenie psiego alergika generuje spore koszty, a z naszą błękitną pannicą zaczynamy jej leczniczą batalię na sporym minusie, jeśli więc możesz dorzucić do skarpetki Blue choć parę złotych na poczet leczenia, będziemy turbo wdzięczni! Darowiznę dla Blue możesz kierować na konto:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
Konto: 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
W przypadku przelewów z zagranicy: BIGBPLPW Bank Millenium S.A. Branch Millenium
IBAN: PL 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
Tytułem: Darowizna - Blue
PayPal: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Blue 4 Blue 5
Blue 8 Blue 6

25.03.2024 Kochani, piękna błękitka, Blue, przeszła pod naszymi skrzydłami wielką metamorfozę. Zaczynamy więc powolutku rozglądać się za stałym domem dla niej. Poznaliśmy się też z Blue na tyle dobrze, że dziś możemy Wam o niej więcej opowiedzieć. A jest co opowiadać, bo to sunia złoto! O Blue DT opowiada w samych superlatywach. Jest energiczna, chętna do zabawy, mega usłuchana, zna komendy, potrafi chodzić bez smyczy pięknie się ludzi pilnując, pozwala się także pielęgnować jak prawdziwa celebrytka, fajowa z niej domowniczka, a samochodem podróżuje jak królowa drogi. Blue mieszkała wcześniej z dziećmi, może zamieszkać z psiakami, nawet tymi zupełnie małych gabarytów (dzieliła wcześniej dom z ratlerkiem. Czujecie już jaki to psi diament, prawda? Zdrowotnie, jak już wspominaliśmy, Blue jest alergiczką. Przyszły dom błękitki musi mieć to mocno na uwadze, rozważając jej adopcję. Psi alergicy to spore koszty i konieczność uważnej, troskliwej opieki, wyłapywania pojawiających się objawów i szybkiego działania. My, obejmując Blusię opieką, zmieniliśmy jej karmę, podaliśmy Apoquel i dziś cieszymy się ogromnie tym, jak wypiękniała. Dobijając do brzegu - mamy psi skarb! Zaczynamy więc poszukiwania domu, w którym skarb ten zostanie doceniony, pokochany i zadbany. Domu aktywnego, chętnego do długich spacerów i aktywności z młodym, wesołym psem. Odezwij się do nas, jeśli pragniesz Blue adoptować i czujesz, że to właśnie Twój dom może być dla niej najcudowniejszym miejscem na ziemi - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zadzwoń do Marty 609 001 111 - a gdyby nie odbierała, wyślij jej smsa.

Blue 9 Blue 10 Blue 12

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)