Hunter male2

HUNTER
w typie amstaffa, wiek ok. 6 lat.

Wygląd: rudy, z duzymi białymi znaczeniami.
Charakter: grzeczny, łagodny do ludzi.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany

Miejsce pobytu: dom staly, Warszawa

Hunter to ok. 6-letni piękny samiec w typie amstaffa.
Pogodny, łagodny do ludzi, grzeczny. Wychowywany w mieszkaniu, w mieście, w rodzinie z dziećmi. Jedyna wada to stosunek do innych zwierząt (musi być jedynakiem). Jest nauczony czystości, nie niszczy, pozostaje sam w domu na 8 h. Lubi dzieci, mieszkał z nimi przez ostatnie 4 lata.
Hunter jest zdrowy (jedyny problem to alergia na kurczaka), odrobaczony, szczepiony i wykastrowany.

Hunter został adoptowany z naszej fundacji w 2010 r. Niestety niedawno dostaliśmy mail z prośbą o ponowne szukanie mu domu, ponieważ jego rodzina zdecydowała się wyjechać do Anglii (wyjazd z psem nie wchodzi w grę). Wyjazd został zaplanowany na 3 lipca tego roku.
Poszukujemy dla Huntera przede wszystkim nowego domu docelowego. Jednakże z uwagi na małą ilość czasu jaka pozostała do wylotu właścicieli, poszukujemy także alternatywy w postaci domu tymczasowego.
Hunter obecnie przebywa u właścicieli w Ciechanowie.

Hunter 4 Hunter 18 Hunter 21
Hunter 11 Hunter 12 Hunter 13

30.06.2014 Hunter wczoraj wrócił do fundacji. Zamieszkał w domu tymczasowym u Ani, która już dziś zakomunikowała że nikomu go nie odda!