Montana male2

MONTANA Złoty Bull
amstaff, wiek ok. 10 lat

Wygląd: brązowo-czarna, pręgowana, w duże białe łaty z piegami.
Charakter: spokojna, wesoła, bardzo przyjazna do ludzi i zwierząt.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom stały, Gdynia

Montana, to około 10-letnia amstaffka, która będąc pod opieką Fundacja AST szuka nowego domu.
Montana to bardzo fajna i pojętna sunia. Wesoła, rozmerdana, przylepa stale szukająca kontaktu z człowiekiem. Chętnie współpracuje i szybko się uczy.
Nie zapeszając, póki co, grzecznie zostaje w mieszkaniu, pod nieobecność opiekuna. Coraz lepiej chodzi na smyczy, zaczyna się bardzo ładnie pilnować i kontrolować obecność przewodnika. Dobrze znosi jazdę samochodem. Czasem szczeka - jest czujna, ale absolutnie nie jest w tym uciążliwa. Akceptuje psy i suki, bez najmniejszego problemu.
WNa dniach Montana będzie sterylizowana, więc od razu rozpoczynamy szukanie najlepszego domu dla niej. Sunia aktualnie przebywa w domu tymczasowym u Natalii, w Gdańsku. Z okazanie serca kolejnej fundacyjnej biedzie bardzo pięknie dziękujemy.

Montana 1 Montana 2 Montana 3 Montana 4
Montana 7 Montana 9 Montana 12

14.06.2017 W Trójmieście dobra passa trwa! Do nowego domu przeprowadziła się Montana, która zamieszkała u Pauliny i Arka w Gdyni. Montana gościła w Fundacji krótko, do domu tymczasowego u Natalii trafiła raptem 3 tygodnie temu, gdzie przeszła zabieg sterylizacji i usunięcia brodawek, po czym spakowała walizki i rozpoczęła nowe i (jesteśmy pewni) wspaniałe życie.
Głównym założeniem Pauliny i Arka w doborze psiaka do adopcji było to, aby był starszy. Dlaczego? "Bo chcieliśmy dać jakiemuś psu fajne życie, godną starość, stabilizację".
Cel spełniony - Montana rozkochała w sobie serce Pauliny i Arka. Ta historia nie mogła się skończyć inaczej. Nowi opiekunowie Montany to fantastyczne, troskliwie i ciepłe osoby. Montana zyskała wspaniałą rodzinę, z którą już tworzy wesołe trio i wspólnie na kanapie ogląda TV. Paulino, Arku, witajcie w rodzinie! Family AST znowu zyskała cudownych ludzi. Dziękujemy i życzymy jeszcze wielu wspólnych lat!

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)