Kira male2

KIRA
pitbull red nose, wiek ok 7-8 miesięcy

Wygląd: ciemnoczekoladowa, z białymi znaczeniami
Charakter: przyjazna dla ludzi i psów, problemy z lekiem separacyjnym.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Kira to sliczna 7-8 miesięczna pitbullka red nose.  Została nam przekazana przez właściciela.
Kira to świetny pies. Jest pozytywnie nastawiona do ludzi, nie ma obaw w kontakcie, a każde dobre słowo skutkuje merdaniem ogona. Wydaje nam się, że powinna odnaleźć się w domu z dziećmi (niedługo to potwierdzimy). Do psów sunia także jest pozytywna i zabawowa (do kotów na razie  nie udało nam się sprawdzić). Kira jest wulkanem energii. Typowo dla przedstawiciela tej rasy lubi aktywnie spędzać czas i bawić się,. Zdecydowanie nie jest typem psa-kanapowca! Niestety sunia ma jedną, ale za to dużą wadę.  Nie została nauczona zostawania samej w domu, przebywania w samotności. Gdy właściciel wychodzi, mocno wokalizuje oraz niszczy. Do kennela nie była przyzwyczajana, dlatego  powoli będziemy się starać ją uczyć przebywania w nim, tak aby było łatwiej pracowac nad lękiem separacyjnym.
Dla Kiry potrzebujemy domu otwartego na pracę i na szkolenie z psem. Opiekuna, który ma czas, który lubi aktywne wypady z psem i długie spacery nawet w zimie. Idealnie jakby nowy opiekun przeszedł z sunią szkolenie z zakresu PT, bo pannica jest „zielona”. Warunkiem adopcji jest sterylizacja oraz pozytywne przejście procedury adopcyjnej. Jeśli uważasz, że sprostasz wychowaniu Kiry, zapraszamy Cię do kontaktu z nami: tel 501 797 018.

Kira 1 Kira 2 Kira 3
Kira 4 Kira 7 Kira 8
Kira 11 Kira 12 Kira 5

29.01.2018 Kira przeprowadziła się do domu tymczasowego do Kasi i jej rodziny. Uczy się na nowo życia, wśród dwójki dzieci i suni bullterrierki. Z sunią jest sztama, choć Kira jest energiczna, nachalna i nie każdy pies to znosi. Z dziećmi też jest sztama! Póki dzieci nie biegają, bo wtedy Kira stara się je zatrzymać, zaczyna podgryzać i wymuszać. Kira jest psem, który umie i rozumie, dlatego. potrzebuje teraz przewodnika, który za łapę poprowadzi ją przez świat. Sunia czeka na kochający, mądry, aktywny dom!

Kira 13 Kira 14 Kira 15

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)