Wera male2

WERA
w typie amstaffa, urodzona 22.12. 2011 r

Wygląd: brązowo-czarna, w pręgi, z białymi znaczeniami.
Charakter: spokojna, lekko wycofana.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: hotel dla zwierząt, Łódź
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

WERA to 7-letnia sunia w typie amstaff (ur. 22 grudnia 2011 r.), odebrana wraz z 20 innymi zwierzętami w ramach interwencji w Częstochowie, o której więcej można przeczytac tutaj.
Wera początkowo jest psem trochę trudnym, bo stroniącym od człowieka. Ale kiedy mu zaufa, zamienia się w misia-tulisia, który nadstawia się ciągle do głaskania. Wera całe życie mieszkała w domu z psami, kotami i dziećmi. Jednakże na chwilę obecną poszukujemy dla niej domu, który umie komunikować się z psem i szanuje jego prawo do prywatności i odosobnienia. Opiekunów, którzy dadzą Werze czas na przyzwyczajenie się do nich. Na dziś szukamy też domu bez psów – na chwilę obecna potrzebujemy jeszcze czasu by poobserwować Werę w jej kontaktach z innymi psami. Obserwację planujemy na okres miesiąca, a potem postaramy się zaktualizować opis.
Wera ma bardzo duży potencjał w sobie. Niewiele trzeba by był z niej cudowny pies. Już teraz stała się nasza ulubienicą. Sunia obecnie przebywa w hotelu dla zwierząt w Łodzi.
Jeśli chcielibyście jej pomóc to prosimy o wsparcie w postaci: karmy Brit Care Lamb & Rice Adult Medium, obróżki p. kleszczom Foresto, posłanka i kocyka, który umili jej pobyt w hoteliku.

Wera 2 Wera 4 Wera 5
Wera 3 Wera 6 Wera 7

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)