Kechu male2

KECHU Rozbulnik
staffordshire bull terier, wiek 2 lata (ur. 2.12.2015 r.)

Wygląd: ruda, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: wychowana, łagodna, wesoła, lubi dzieci.
Zdrowie: zdrowa, zaszczepiona.

Miejsce pobytu: dom stały, Szczecin

Kechu vel Ketchup  to 2-letnia, rodowodowa sunia staffordshire bull terrier. Ruda piękność trafiła do nas z powodu naprawdę ciężkiej sytuacji rodzinnej. Macierzysta hodowla została powiadomiona o zaistniałej sytuacji. Znalezienie domu dla Kechu powinno być tylko formalnością, bo byli właściciele włożyli dużo pracy w jej wychowanie!
Sunia jest wychowana w mieście, bez problemu odnajduje się w mieszkaniu w bloku. Może codziennie zostawać na 8-9 h sama. Ładnie się wycisza z emocji. Trzyma potrzeby do czasu spaceru. Jest przyuczona do zostawania w kennel klatce, którą lubi. Świetnie znosi podróże w aucie. Kechu przeszła kurs na Psim Przedszkolu. Zna podstawowe komendy typu "siad", "leżeć", "podaj łapę", "zostań". Na spacerach nieco ciągnie, ale jest to do wypracowania. Może być w przyszłości spuszczana ze smyczy, choć komendę przywołania trzeba dopracować, ale sunia uwielbia aporty, więc praca z nią nie zapowiada się na trudną.
Kechu mieszkała z małym dzieckiem, z którym miała bardzo dobre relacje. Nie ma przeciwwskazań, aby zamieszkała w małym czlowiekiem przy mądrych rodzicach.
Kechup w domu była jedynaczką. Obecnie w domu tymczasowym  mieszka z dwiema suczkami, ale dopiero kolejne dni pozwolą nam ocenić na ile jest to dla niej komfortowe i fajne. Sunia ma tendencje do bronienia zabawek przed innymi psami (przed ludźmi nie). Koty goni.
Kechupek czeka u nas na dom. Najlepszy, kochający, troskliwy. Zależy nam na tym, aby ktoś docenił skarb jaki dostaje, aby uszanował jej charakter i potrzeby, a nie tylko posiadał. Kechu mieszka obecnie w domu tymczasowym w Warszawie. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Jak wygląda adopcja psiaka z Fundacja AST możesz poczytać tutaj.

Kechu 1 Kechu 2 Kechu 3

24.04.2018 Meldujemy, że w weekend do nowego domu, do Szczecina przeprowadziła się urocza stafficzka Ketchup. Była u nas krótko, ale nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, jak to dobrze wychowane zwierzątko. Ketchu ma nową "mamę", która nazywa się Klaudia. Awraz z nowym życiem zyska tyle miłości, opieki, troski, że starczyłoby tego na trzy psy. Klaudia, witaj oficjalnie w Family AST. Wszystkiego najlepszego dla Was.

Kechu 4 Kechu 5

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)