Aisha male2

AISHA
rodowodowa amstafka, urodzony 10.08.2007 r

Wygląd: brązowo-czarna, pręgowana, z białymi znaczeniami.
Charakter: w trakcie oceny.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Łódź
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Aisha Magurskie to rodowodowa amstaffka, urodzona 10.08.2007 r.
Aisha przez ponad 11 lat miała dom. Ale go straciła z dnia na dzień i została znaleziona na ulicy. Hodowla została powiadomiona o losie Aishy.
Dzięki pomocy Amstaff Team – Łódź udało się przenieść sunię ze schroniska do psiego hotelu w Łodzi, gdzie została otoczona opieką przez wolontariuszki. Dziękujemy Ania za pomoc! Bez Ciebie by się to nie udało.
Aisha na dniach przejdzie kompleksową diagnostykę, ze szczególnym uwzględnieniem pęcherza, bo oddaje mocz co metr, z ogromnym bólem. Mamy nadzieję, że to tylko zapalenie pęcherza. Dla Aishy najbardziej potrzebujemy domu tymczasowego, obeznanego z psami. Domu bez psów, kotów i dzieci. To starsza sunia, która bardzo źle odnalazła się w sytuacji porzucenia i potrzebuje czasu i spokoju. Aisha była psem „mieszkaniowym”, więc nie powinna sprawiać problemów w mieszkaniu, w bloku. Domu tymczasowego poszukujemy najchętniej w miastach: Łodzi, Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Poznaniu.

Aisha 1 Aisha 4 Aisha 6 Aisha 7

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)