Pele m2

PELE Złoty Bull
amstaff, wiek 11 lat

Wygląd: rudo-biały, łaciaty.
Charakter:domowy, przyjazny dla dzieci, psów i kotów.
Zdrowie: problemy ortopodyczne, w trakcie diagnostyki.


Pele to 11-letni amstaff. Przez całe swoje życie był psem domowym. Mieszkał z drugim psem, przez część swojego życia z kotem, a także z małymi dzieciakami. To pies skarb z charakteru, bez lęków, bez agresji, bez natarczywości. Nie mający żadnych problemów w kontaktach z psami, nie broniący zasobów. W mieście świetny kompan do wypadów na kawę w miasto, a na trasie idealny kompan do podróży.
Pele szuka wyjątkowego domu. To piękny amstaff, którego szczególnie polecamy ku uwadze osobom, które chciałby mieć kolejnego psa, miłośnikom rasy TTB. To idealny pies dla kogoś, kto szuka kolejnego członka rodziny, a nie boi się wyzwania jakim jest pies senior w domu. Psiak zostanie poddany u nas kompleksowym badaniom, aby nowy właściciel miał pełny ogląd na jego stan zdrowia. Na dziś widzimy u niego problemy ortopedyczne, bo kuleje na tylną łapę, więc na start szukamy domu z ogródkiem albo mieszkania na parterze / w bloku z windą. Pele ma też ewidentny niedosłuch, ale zupełnie mu to nie przeszkadza. Obecnie przebywa w Warszawie, w domu tymczasowym u Justyny. Tu Was zapraszamy na wspólny spacer i zapoznawanie się. Kontakt: tel 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pele 1 Pele 2 Pele 4 Pele 5
Pele 7 Pele 8 Pele 10 Pele 11

13.08.2019 Dzisiejszy dzień jest niezwykle smutny. Za Tęczowy Most, pozostawiając ogromne poczucie straty, opuszczenia, niesprawiedliwości odszedł nasz fundacyjny podopieczny, Złoty Bull Pele. Przewspaniały psiak, który trafił do nas niedawno ze schroniska. Apelowaliśmy o dom, jak zawsze z naszym hasłem, że starsze psy nie mają czasu aby czekać. Nie przypuszczaliśmy, że aż tak dosłowny plan na Pelego miał los. Pele odszedł niespodziewanie, sam, w domu. Nie było żadnych niepokojących objawów, które wskazywałyby, na to że Pele nagle odejdzie. Jedno pocieszenie, że nie odszedł w schronisku. Na koniec dostał człowieka, kanapę, czułość. Szkoda, że tak krótko się tym nacieszył. Pele, pobiegliście z chłopakami za Tęczowy Most. Oby Wam tam było lepiej, szczęśliwiej.

Pele 12

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)