Mery_male2 MERY "Złoty Bull"
rodowodowo: Radegost LOVE UNDER WILL
amstaff, ur. 7.09.2002 r.

Wygląd: płowa z białymi znaczeniami.
Charakter: zrównoważona, wyciszona, spokojna, łagodna, domowa.
Zdrowie: zaszczepiona.

Miejsce pobytu: dom stały, Lubin

Mery to 10-letnia, rodowodowa amstaffka. Przez 10 lat żyła ze swoim panem. Dzisiaj już niestety nie może. Jej właściciel z uwagi na ciężka sytuację życiową zdecydował się oddać Mery do fundacji.
Merry jest sunią domową, wychowywaną i żyjącą w spokojnej atmosferze. Grzeczna, usłuchana, za piłeczki odda życie, bowiem jest niesamowicie zakręcona na ich punkcie. Mery jest usłuchana, wpatrzona w człowieka, kontaktowa, podatna na współpracę.
W domu jest psem idealnym, cicha, grzeczna, dobrze zostaje gdy człowiek idzie do pracy, nie szczeka, nie niszczy. Miasto jest dla niej czymś normalnym, niczego się nie boi. Super znosi podróże autem.
Mery bardzo dobrze odnalazła się w domu tymczasowym. Zmianę pana po tylu latach przeżyła nadzwyczaj dobrze. Szybko przywiązała się do nowych ludzi, szybko przełożyła swoje maniery na nowy tryb prowadzenia.

Mery w obecnym domu mieszka z 2 psami. Uważamy, że dogada się w nowym domu ze spokojnymi psami.

DSC_0185 DSC_0208 DSC_0331

DSC_0116 DSC_0129 DSC_0375

10.11.2012 Nasza kochana seniorka Mery znalazła cudowny dom! Zamieszkała u Agaty aż w Lubinie. Jej nowa mama ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu amstaffów, co nas ogromnie cieszy.  Mery w nowym domu od razu poczuła się jak u siebie!

10.02.2014 Pod koniec stycznia dostalismy od Agaty smutna wiadomość. Mery odeszła za Teczowy Most. Jest nam bardzo smutno z tego powodu, ale równocześnie pociesza nas myśl, że swoje ostatnie dwa lata Mery przeżyła otoczona miłością i opieką.

Mery6

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)