LUTY 2014

Daszka_mini1DARCZYŃCY LUTY 2014

Katarzyna Bujakiewicz, Anna Jarota ...

Katarzyna Bujakiewicz, Anna Jarota, Leszek Cybulski, Wojciech i Paulina Godlewscy, Przemysław Chmielewski, Lidia Woźniczko, Dorota Kolanowska, Joanna Firlej, PauY Allegro, Jacek Nowak, Agnieszka Mroczek, Jakub Mendel, Aleksandra Wójtowicz, Sławomir Fojcik, Danuta Manasterska, Joanna Zielińska, Piotr Tabachowicz, Katarzyna Kolosa, Kalina Szymankiewicz, Irmina Jamka, Krzsztof Bakalarski, Karolina Kąkol, Alina Łuczak, Agnieszka Temczyk, Natalia Hessel, Małgorzata Skorynkiewicz, Joanna Gajewska, Michał Jedzok, Monika Balicka, Wioletta Wachowicz, Sergiusz Pawlak, Karolina Braszkiewicz, Karolina Musialik, Klaudia Czempka, Anna Ciesla, Bartosz Synowiec, Alicja Woźniak, Ewa Maciążka, Irena Synowiec, Jędrzej Nowak, Marcin Stacharski, Mariusz Szmidt, Dominika Warchał, Mariusz Machczyński, Małgorzata Wieczorkiewicz, Urszula Zielińska, Damian Gruszczyński, Marcin Noniewicz, Sylwia Stępnikowska, Beata Krzyżanowska, Magdalena Katana, Agnieszka Studzińska, Aleksandra Opoza, Luiza Kaleta, Aleksandra Olejniczak, Ewelina Litwin, Beata Wyrzykowska, Katarzyna Nowińska - Brońska, Katarzyna Wróbel, Renata Brzozowska, Katarzyna Kolosa, Agata Wierbielińska - Piechowicz, Jakub Manasterski, Aleksandra Bettin, Joanna Piotrowska, Małgorzata Karney, Katarzyna Jankowska, Joanna Dębiec, Aleksandra Musielewska, Justyna Pawlaczyk, Marta Gackowska, Małgorzata Tynelska, Karolina Radziszewska, Małgorzata Śliwska, Kamil Więcek, Katarzyna Bujakiewicz, Marta Szczepańska, Paulina Smolarska, Renata Sułek, Beata Morgiewicz, Anita Zawadzka, Agata Potaźnik - Saied, Judyta Hołdakowska, Iwona Michniewska, Karolina Skoczkowska, Agnieszka Tempczyk, Adam Buśkiewicz, Marta Rogalska, Jarosław Holik, Maciej Wojciechowski, AGK Projekt Agnieszka Szęszoł, Jadwiga Sierak, Damian Gruszczyński, Maria Dalechna, Jolanta Karpiarz, Małgorzata Śliwka, Aneta Jaroszewska, Kamila Wolętek, Anna NIedziecka - Kubieniec, Aleksandra Kokowska, Dariusz Jaszkowski, Marta Fic, Svitlana Apal'Kova, Dorota Górska, Joanna Pudło, Michał Jedzok, Jagoda Poncyliusz, Karolina Skoczkowska, Sławomir Berbeć, BLUE OCEAN MEDIA Sp akcyjna, Agata Olewska, Magdalena Żabska, Judyta Lanuszny, Patrycja Tomczak, Małgorzata Latosińska, Piotr Karpiuk, Beata Morgiewicz, Alina Krzeszowska, Robert Kantor, Kamila Kistela, Maja Stelmaszczuk, Beata Sobiecka, Katarzyna Stachyra.

Na konto fundacji w dniach 1.02.2014 do 28.02.2014 wpłynęło: 8 536,64 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.02.2014 do 28.02.2014 wyniosły: 11 325,30 zł.