1% dla bullowatych - podziękowania!

1procent_podziekowania

Po długim oczekiwaniu doszedł do nas 1% za 2010 r. Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaufali nam i wsparli nasze dalsze działania. Dzięki Wam, co roku mamy wielki zastrzyk gotówki, który pozwala nam nie tylko skuteczniej pomagać psom, ale też realizować dodatkowe pomysły jak np. coroczny druk kalendarza. Dzięki temu możemy pozyskiwać dalsze fundusze na pomoc  i promować działania naszej fundacji.

W tym roku 1% wynosi 24 400,00 zł.

Rok 2011 zaczął się bardzo cieżko dla wielu organizacji, zarówno tych pomagającym zwierzętom jak i ludziom. O wiele ciężej było pozyskiwać fundusze na bieżące działania, wiele fundacji podjęło decyzję o zamknięciu. U nas też nie było łatwo! Ale się udało!
Dzięki Wam mamy pewność, że to co robimy ma sens! Dzięki Wam możemy robić to dalej!
DZIĘKUJEMY!