Przekażesz nam swój 1%?

AST 1procent2017 www

Jestem Bullowaty. Taką mam naturę, że nie owijam w bawełnę. Zapytam wprost: bulisz na bulle?

Nie pytam bez powodu. Dziś siedzę z pełnym brzuchem i pod ciepłym kocem, wygłaskany, wyspacerowany i wypieszczony przez moją Rodzinę. Ale pamiętam, że nie zawsze tak było. Widzisz, bullowate często mają pod górkę, uwierz lub nie, niektórym wystarczy to jak wyglądamy, by nas osądzić. Jedni się nas boją, inni przypinają nam z góry łatkę agresorów. Wiele z nas siedzi w schroniskach bez większych szans na dom. Kochamy ludzi ale czasem trafiamy na takich, którzy mają nas za nic. Nie leczą, głodzą, porzucają albo rozmnażają dla pieniędzy. Kochamy mimo wszystko. Jestem jednym z tych, którzy mieli szczęście w nieszczęściu. Gdy już nie wierzyłem, że przydarzy mi się cokolwiek dobrego, trafiłem do Fundacji AST. I wszystko się zmieniło. Znaleźli się ludzie, którzy o mnie zadbali, wyleczyli i pracowali z moimi lękami. Zatroszczyli się o mnie, wiedziałem, że im zależy. Zaufałem i dałem z siebie to, co najlepsze. Znaleźli mi dom, mojego Osobistego Człowieka. Dlatego dziś kocham i jestem kochany, mam swoją Rodzinę. I chciałbym tego samego dla innych.

Jestem Bullowaty i całkiem mądry ze mnie pies. Wiem jak to działa. Wiem, że za garstką tych ludzi, których poznałem w Fundacji stoi Was dużo więcej. To dobrze, bez Was nie da się wiele zrobić. Wiem też, że w świecie ludzi bardzo ważne są pieniądze. Słyszałem, że dzięki nim można zrobić dużo dobrego, choć smakują i pachną jak zwykły papier. Wiem też co nieco o podatkach, że są i każdy musi je płacić. A przy okazji zrobić coś dobrego, coś dla nas. Można oddać swój 1% Fundacji AST. To nic nie kosztuje, a pozwoli innym bullowatym cieszyć się fajnym życiem. Takim jak moje. Kiedyś, dzięki 1% ja dostałem swoją szansę. Dziś proszę Was, byście dali ją kolejnym psom, które jej potrzebują. Bo każdy jest tego wart.

Więc jak? Bulisz na bulle?

AST 1procent2017 FBgrafa

Jak przekazać 1% na Fundację AST?
Wystarczy wpisać poniższy nr KRS, według wzoru:
 KRS to 0000006471

AST 1procent2017 PIT37

Każda złotówka jaka trafia do nas, przeznaczana jest na pomoc bezdomnym psom ras TTB. Dzięki Waszemu wsparciu pomogliśmy już wielu czterem łapom i mamy nadzieję, że jeszcze wielu pomożemy. Dziękujemy.