Poznaj bullozakręconych!

KMB banerwww

Pamiętacie nasza akcję „Kocham mojego bullowatego”? Akcję, która miała za zadanie pokazywanie pozytywnego wizerunku zarówno psów ras TTB jak i ich opiekunów i walczyć ze stereotypami "psów morderców" i "właścicieli dresiarzy". Mamy dla Was jej czwartą odsłonę. Ponownie zajrzeliśmy do domów osób pozytywnie bullozakręconych i poprosiliśmy ich o jedno konkretne wyznanie. Jakie? Zobaczcie sami.

Obejrzyj video

I parę słów o bohaterach 4 części akcji KMB:

KMB EK1 KMB EK2 KMB EK3

Ewa & Kanto
Duet, w którym trafił swój na swego. Ewa - ładna, mądra i uparta. Kanto - śliczny, błękitny, wzbudzający ochy i achy wśród ludzi. Ale na krótko, bowiem przy bliższym poznaniu miało się go naprawdę dość. Dzięki ciężkiej pracy Ewa dała radę utemperować różki Kanto. Włożyła wiele wysiłku i nerwów, aby dziś cieszyć się fajnym psem, który jest zdecydowanie mądrzejszy, ale nadal daleko mu do ideału. Ale będzie dobrze, bo kochają się bardzo! Ich przygody można śledzić na funpage na FB: Kanto-The Perfect Boy

KMB KBS1 KMB KBS2 KMB KBS4

Kasia, Bartek & Saba
To cudowne trio tworzą Kasia, Bartek i Złota Bullka Saba.  Zgłosili się do nas po młodą pitbullkę, ale kierując się rozumem i sercem zdecydowali się na adopcję 10 letniej Saby. Czy żałują? Na pewno nie! Bo w tej rodzinie widać miłość. Kasia - oj swojego czasu się nasłuchała w pracy o "psach mordercach". Dziś obala mity, popierając to własnym doświadczeniem i posiadaniem takiego "zabijaki" w domu. Bartek - z amstaffami miał do czynienia wczęsniej, więc wiercił Kasi dziurę w brzuchu o takiego właśnie psa w ich domu. Dopiął swego! Udało się! Złota Bullka Saba - niby całe życie miała dom, ale ten postanowił ją uśpić, jak wyrósł jej niegroźny guz. Trafiła pod opiekę fundacji i trochę trwało, zanim znalazła dom i nową rodzinę, w której odnalazła się idealnie. I tez trafiła idealnie, bo dzisiaj jest zdrową, zadbaną i ładnie wyciszoną sunią.

KMB KSZT1 KMB KSZT2 KMB KSZT6

Klaudyna i Staszek & Żuczek i Tereska
Ta rodzina składa się z 4 ogniw - Klaudyny, Staszka, Żuczka i Tereski. I jest przykładem na to że najlepiej kiedy 2+2=4. Bowiem Klaudyna i Staszek poznali się na spacerze z psami! To właśnie psiaki ich połączyły i dziś tworzą rodzinkę, której nie da się nie lubić! Zawsze optymistyczni i pełni humoru.
Klaudyna twierdzi, że na zdjęciu wyszła jak Zbyszek Wodecki. I chyba coś w tym jest, bo to niesamowicie pozytywna i inteligentna osoba. Po cichu przyznaje się, że coraz częściej myśli o adopcji Złotego Bulla! Staszek to szycha, wicenaczelny OKO.press. Inteligentny, zapracowany i zawsze w biegu, ale też zawsze mający czas dla swojej rodziny.  Tereska – „podrabiany pitbull”, adoptowana ze schroniska w Białymstoku. Mała ciałem ale za to wielka duchem. Żuczek - adoptowany z Fundacja AST, kiedy był malusim i drobniusim szczeniaczkiem. Na chrupkach i miłości wyrósł na ponadprzeciętnego wzrostem i umysłem super pozytywnego psa.

KMB SMWDZ1 KMB SMWDZ5 KMB SMWDZ6

Sylwia, Maciek i Weronika & Dejsi i Zigi
Jest ich trójka, mieszkają z dwoma psami i kotami. O kim mowa? O rodzinie adopcyjnej najbardziej niezwykłego i najbardziej potarganego pitbulla Dejsi. Matka rodziny, Sylwia to najbardziej dociekliwa i uparta osoba, jaką dotąd poznaliśmy. Dla niej słowo "nie" nie istnieje w słowniku. Męska część rodziny, Maciek, opowie ci wszystko o zdrowiu. Jest też wolontariuszem w schronisku w Józefowie. Weronice, córce Sylwii, póki co w głowie nauka - i tak trzymać! Dejsi to najbardziej śmieszny pies jakiego można spotkać na warszawskim Ursynowie. Idzie z dumnie zadartym nosem i ogonem! W fundacji zyskała przezwisko „potargany picbull”. Zigi, molosowato- astowaty pan, adoptowany ze schroniska w Józefowie. Dzięki uporowi i pracy, jaką wykonali opiekunowie, dziś stabilny i ładnie komunikujący się czworonożny członek rodziny. No i jeszcze te koty…

KMB KTNT1 KMB KTNT3 KMB KTNT5

Kasia i Tomek & Nika i Tolek
Kasia - zawsze uśmiechnięta, elokwentna, inteligentna. Tomek - zawsze skory do żartów i pomocy. Połączyła ich pasja do psów. Kochają i przytulają: Nikę (Gang Staff American Beauty), amstaffeczkę, dla której trafienie do Fundacji AST rozpoczęło przygodę z "lepszym życiem" oraz Tolka, czekoladowego pitbulla Kasi, którego Kasia kocha nad życie, wkładając masę energii w pracę z nim oraz troskę o jego zdrowie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział. Rodzinom za poświęconym nam czas, Tomkowi Rzeżawskiemu za film, Katarzynie Rozyi za zdjęcia. Jak zwykle – warto było!

Zapraszamy też do obejrzenia pierwszej, drugiej i trzeciej części akcji Kocham Mojego Bullowatego.