Fundacja AST zaprasza na

DzienZiemi2017 www

Dzień Ziemi z Fundacją AST
Już szósty raz zapraszamy Was do wzięcia udziału w festynie organizowanym w ramach obchodów Dnia Ziemi, największego ekologicznego święta świata, obchodzonego od 1970 roku na całym świecie. Zapraszamy nie tylko dlatego, że to bardzo ciekawe wydarzenie, ale również dlatego że i my tam będziemy. Jak co roku, w strefie organizacji pozarządowych czyli NGOsów, Fundacja AST czeka na Was przy swoim limonkowym namiocie.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o fundacji, o naszych działaniach, o psach, którym pomagamy, o tym jak wygląda taka pomoc “od kuchni”. Będzie też można poznać niektóre nasze psiaki, aktualnie szukające domu. Zapraszamy osoby, które chciałaby zostać naszymi wolontariuszami - pomagającymi nam przy wizytach weterynaryjnych, transportach, podczas różnych eventów, jak również w działaniach internetowych, a także te, które myślą o zostaniu domem tymczasowym dla psów potrzebujących pomocy – będziemy mogli porozmawiać o tym, jak można nam pomagać, jak my wspieramy tymczasowych opiekunów.
Serdecznie namawiamy na odwiedziny rodziny naszych byłych podopiecznych, wpadajcie z psami – posiedzimy wspólnie na kocu, powspominamy, pomożecie nam opowiadać o adopcji i o tym, że życie z psem jest po prostu lepsze. Będzie nam bardzo miło was zobaczyć i wygłaskać byłych podopiecznych.
Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze i wspólnie spędzimy naprawdę udany czas namawiając do pomagania i odczarowując mity, które narosły wokół ras TTB. Przybywajcie rodzinnie, z dzieciakami, psami i dziadkami. W takim dniu każdy znajdzie coś dla siebie.

MIEJSCE: Warszawa, Pole Mokotowskie
TERMIN: 4 czerwca (niedziela), godz. 10:00-18:00

DzienZiemi2017 FB

Hasło Dnia Ziemi 2017 to "W kierunku natury". Tegoroczne spotkanie na Polu Mokotowski to tematy związane z ochroną różnorodności biologicznej, zwłaszcza w kontekście efektu cieplarnianego, wzrostu zanieczyszczeń wód i powietrza. Do udziału zaproszono m.in. instytucje zajmujące się bioróżnorodnością, osoby zajmujące się ochroną przyrody społecznie i zawodowo, czy  przedstawicieli sektora prywatnego uwzględniających programy środowiskowe w strategii rozwoju firmy. Tegoroczny Dzień ziemi to też elektroodpady i baterie. Podczas festynu odbędzie się m.in. wielka zbiórka właśnie elektorodpadów i baterii, za które otrzymacie punkty, które będzie można wymienić na sadzonki roślin. Będzie można dowiedzieć się jak rozkręcić komputer i zrobić biżuterię z elektrośmieci.
Jak co roku na wszystkich czekać będzie też Alejka Produktów Tradycyjnych i Regionalnych Mazowsza oraz Stół Darów Ziemi - tradycyjne i ekologiczne produkty wysokiej jakości.
Więcej informacji na temat Dnia Ziemi oraz festynu znajdziecie tutaj

DzienZiemi2017 plakat