Fundacja AST Fundacja AST

MELA

Szczęśliwe zakończenia.

Re: MELA prosi o wsparcie i dom

Postprzez JAM » 15 Mar 2016, 21:57

czy Mela jest w stanie dogadać się zarówno z suczką jak i samcem? koty powiedzmy, że by sobie poradziły, chociaz Amfetamina unika psów i ma je gdzieś, a Fiodor wręcz przeciwnie-uważa sie za psa i zachowuje sie dokładnie jak psy-sępi jedzenie, przybiega na powiatnie siedzi w rzędzie razem z trzema psami etc, oczywiscie śpi z nami w łóżku w przeciwniŃstwie do Amfy no i łasi się do nich. natomiast Bąbel-wiadomo starszy pan, choć pełen humoru, któremu siadają stawy ma już 10 lat i był z MOJĄ UKOCHANĄ Bunią, Chilly-biała bulka, 8 letnia, po przejściach, niewypuszczana na dwór, boi się spacerów, kocha swojego pańciocha, nie potrafi sie bawic, bo nikt się nią nie zajmował, dośc długo uczyła sie załatwiac na spacerach, które sa dla niej w jej mniemaniu karą, jest poza tym słodka, i ok, do tego towarzystwa doszedł Like-buldożek francuski, już po jednym zabiegu-wycięcie guzka, przed zrobieniem podniebienia i noska by mógł oddychac no i kastracją. duża rana po tym guzie już sie ładnie niemal wygoiła, zobaczymy jak dalej, bo czekaja nas konsultacje w spr.podniebienia i noska, maly często się dusi niestety, ale to wszytko już niedługo. pisze o tym moim obecnym stadzie, bo myślę o Meli. póki co będe podsyłać jakiś "piniondz" i miała śliczną na uwadze. muszę wszytko rozważyć, może chociaż dt. pogadamy jak ogarnę Like.
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: MELA prosi o wsparcie i dom

Postprzez doddy » 29 Mar 2016, 21:43

No to czas na news dzisiejszego dnia! Adopcja!
Nowego domu już nie szuka Mela vel Dzidzia. Zostaje u Karoliny (opiekunki z DT) na stałe!!!

Możemy zostać wróżkami, ponieważ przewidywaliśmy taki rozwój wypadków. Karolina walczyła z podjęciem ostatecznej decyzji, serce wzięło górę, potem decyzję przybił rozum i dziś... podpisaliśmy umowę adopcyjną. Żeby nie było, Karolina chciała nas zaskoczyć - zonk, nie udało się. ;)
Pragniemy podziękować Karolinie za całą opiekę nad Melą, za troskę, za serducho, za każdorazowo szybką reakcję na pierdnięcie, czy niedyspozycję Dzidzi. Dziewczyny wiele razem przeszły, bo walka o zdrowie pannicy była długa i żmudna. Karola dzielnie sprostała każdemu zadaniu, czynnie angażowała się w promowanie Meli oraz w zbiórkę funduszy na łatanie dziury w skarpecie. Fajnie nam się współpracowało.

Dzidzia mieszka obecnie w stadzie amstaffów. Wszystkie te psy są z odzysku, ze schronisk, "po przejściach". Komitywa w tym stadzie jest, panuje ład, porządek, jasno określone zasady, a przede wszystkim wzajemny szacunek. Do tego uzupełnieniem są przewodnicy. Fajna "rodzina" psio - ludzka.

Wszystkiego dobrego dziewczyny na nowej, starej drodze życia!
Meldujemy, że jakieś 5 min po podpisaniu papierów Dzidzia zaczęła zjadać kapcie. I kto nam powie, że psy nie wiedzą?! Pańskiemu psu to już wolno. 3:)
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: MELA

Postprzez daniel36Wilk12 » 28 Maj 2021, 11:29

Ostatnio mam cały czas problemy z zębami lecą mi jak nigdy. Mam wrażenie że to wina mojego obecnego stomatologa i dlatego poszukuję nowego. Potrzebuję nie tylko osoby która mi je wyprowadzi ale również do aparatu zmalałem w sieci Ortodonta Piaseczno ktoś zna?
daniel36Wilk12
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 Maj 2021, 12:44

Re: MELA

Postprzez KasjuszMag » 13 Kwi 2023, 13:26

Clear aligner opinie to nowoczesna metoda korekcji zgryzu za pomocą przezroczystych nakładek. Opinie pacjentów, którzy korzystali z tej metody są bardzo pozytywne. Clear aligner zapewnia pełną dyskrecję i komfort podczas leczenia ortodontycznego. Nakładki są niemal niewidoczne, co pozwala na swobodne rozmowy i uśmiech bez kompleksów.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: MELA

Postprzez KasjuszMag » 10 Lip 2023, 19:39

Aparat ruchomy jest jednym z rodzajów aparatów ortodontycznych stosowanych u dzieci. Składa się z plastikowych elementów i ma na celu wpływanie na wzrost i rozwój szczęki oraz korektę wad zgryzu. Aparat ruchomy dla dzieci jest wygodny i łatwy do noszenia. Jego cena zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz stopnia skomplikowania przypadku, jednak w przybliżeniu wynosi od 1000 do 3000 złotych.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Poprzednia

Wróć do W nowym domu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] oraz 7 gości

cron