Fundacja AST Fundacja AST

Roomster- 2 letni shar-pei do oddania

Psy oddawane przez właścicieli.

Roomster- 2 letni shar-pei do oddania

Postprzez redcat » 14 Paź 2011, 13:04

Na prośbę koleżanki zakładam temat Roomstera.
Poniżej opis od właścicieli:
"Roomster w styczniu 2011 skończył 2 lata, jest wykastrowany i zaczipowany, ma wszytkie badania i szczepienia.
Jest psem wesołym, energicznym - z duzym temperamentem, szybko się uczącym i karnym.

Jest zdecydowanie psem stróżującym, pilnującym swojego terytorium i chroniącym swoich właścicieli.
Obecnie mieszka na dworzu, w budzie z oknem , w zagrodzonym kojcu, a noca biega po podwórku.
Odżywiamy jest tylko suchą karmą (dobrych marek, nie fastfoody). W przeszłości, jak był malutki, miał problemy ze skórą i oczami, ale jak urósł to te problemy się skończyły.

Zdecydowałam się na jego oddanie, bo uważam się jego potencjał jako psa sie marnuje, gdyż nie mamy z mezem czasu, aby poswiecic mu czas i uwage, a szkoda, bo pies jest mądry.
Nie lubi innych psów, chociaz mały miał z nimi kontakt.
Nie nadaje się takze do dzieci (nie zdaje sobie sprawy ze swojej siły kiedy sie bawi), Mieliśmy też przykre zdarzenie, bo w maju ugryzł dziewczynkę, która weszła na nasz teren.

Zdecydowanie polecałabym go do domu z podwórkiem, którego będzie pilnował.
Pies jest do oddania, nie sprzedania."

Gdyby ktoś z Was znał sprawdzoną osobę chcącą adoptować takiego psiaka to będę wdzięczna o danie znaku ;)
Poniżej fotki:
Image
Image
Image
Image
Image

Niestety jestem w pracy i nie mam możliwości wgrać inaczej fotek, więc na razie wrzucam miniatury.
Awatar użytkownika
redcat
 
Posty: 326
Rejestracja: 21 Sty 2011, 10:16

Re: Roomster- 2 letni shar-pei do oddania

Postprzez małgorzata » 16 Paź 2011, 11:53

redcat, założę mu wątek na "skrzydlatym" tylko jakiś tel kontaktowy by się przydał i miejscowość . Czy robić również ogłoszenia ?
Image
małgorzata
 
Posty: 103
Rejestracja: 16 Gru 2010, 16:01

Re: Roomster- 2 letni shar-pei do oddania

Postprzez redcat » 19 Paź 2011, 10:33

Psiak przebywa w Warszawie lub pod Warszawą. Nie mam pewności. Podaję numer kontaktowy do właścicielki- 601 286 988. Myślę, że ogłoszenia by się przydały, natomiast właściciele chcieliby znaleźć docelowy, dobry dom, tak żeby psiak nie tułał się z miejsca w miejsce i żeby mieli pewność, że nie stanie mu się krzywda.
Ja niestety nie znam nikogo od tej rasy, może jest jakaś Fundacja, która pomogłaby znaleźć dom?
Awatar użytkownika
redcat
 
Posty: 326
Rejestracja: 21 Sty 2011, 10:16

Re: Roomster- 2 letni shar-pei do oddania

Postprzez małgorzata » 21 Paź 2011, 00:01

Redcat pies ma już ogłoszenia , gdyby się coś zmieniło proszę daj znać.
Image
małgorzata
 
Posty: 103
Rejestracja: 16 Gru 2010, 16:01

Re: Roomster- 2 letni shar-pei do oddania

Postprzez redcat » 22 Paź 2011, 12:33

Małgorzata ogromne dzięki za pomoc!
Awatar użytkownika
redcat
 
Posty: 326
Rejestracja: 21 Sty 2011, 10:16


Wróć do Oddam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron