Fundacja AST Fundacja AST

Adoptuję bullowatego - Wrocław

Dam dom bullowatemu

Adoptuję bullowatego - Wrocław

Postprzez 4roza » 23 Lip 2016, 06:37

Dzień dobry,
jesteśmy właścicielami szczeniaka amstaffa (samiec, taki rodowodowy za kilka tysięcy), który ma cudowny charakter - taki, że właściciele psów dużych ras przychodzą do nas z nimi na socjalizację. Nasz też jest ciągle socjalizowany ze starszymi psami. W naszej rodzinie jest jeszcze miejsce na jednego bullowatego. Patrząc na naszego młodego doszliśmy do wniosku, że jemu też by się przydał starszy pies, który czasami pohamowałby jego temperament. Myślę, że młody lepiej by się dogadał z sunią. Nie chcę tylko psiaka w jesieni życia. Niedawno uśpiłam 18-letniego kundelka, którego miałam od szczeniaka i myślę, że jeszcze przez jakiś czas nie będę gotowa patrzeć na starość ukochanego psa. Jestem też na świeżo po stracie bliskiej starszej osoby. I jeszcze jeden warunek: piesek musi być pozytywnie nastawiony do dzieci, bo mamy dwójkę młodzieży w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Mieszkamy w mieszkaniu, ale z dużym salonem i tarasem, wokół jest dużo terenów zielonych do wybiegania, też dużo aktywnych, towarzyskich, znajomych psów. Jesteśmy ludźmi średnio aktywnymi, ale nasza aktywność zwiększa się z dorastaniem psa.
Pies daje nam dużo szczęścia, zapewnia stabilizację, której potrzebujemy na życiowym zakręcie, a my potrafimy się za to odwdzięczyć. Oboje jako przewpdnicy jesteśmy stanowczy i kochający, choć mążjest "samcem alfa" stada, a ja tej pozycji nie podważam.
Nie mamy w tej chwili możliwości transportu, więc w grę wchodzi piesek z Wrocławia. Jutro jadę do Schroniska, ale nie wiem, czy spotkam tam kogoś z Fundacji, kto mi pomoże. Wiadomo, my musimy być odpowiednio dobrani do psa i pies do nas. Zostawiam tu ogłoszenie. Wy znacie lepiej swoje psiaki :-)
Pozdrawiam AD
4roza
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 Lip 2016, 06:10

Wróć do Chcę adoptować

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron