Fundacja AST Fundacja AST

Starsza, cudowna astka Bercia! [R.ŚL.] MA DOM

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Starsza, cudowna astka Bercia szuka super domu! [R.ŚL.]

Postprzez Jok » 17 Mar 2014, 11:33

Nikt nie pyta o takie dwie super sunie :roll:
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: Starsza, cudowna astka Bercia szuka super domu! [R.ŚL.]

Postprzez Asta17 » 25 Mar 2014, 00:28

Bercia też dalej w schronie. Dziwie się, bo to super sunia, baaardzo, baardzo mądra, rozumie wszystko co się do niej mówi. Adopcja psiaka w tym wieku to jak otrzymanie największego skarbu.
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Starsza, cudowna astka Bercia szuka super domu! [R.ŚL.]

Postprzez izuś_85 » 06 Kwi 2014, 11:24

mama mojej koleżanki szuka psa w typie asta, nie musi być młody ważne by tolerował dzieci bo ona wnuka dobiera z przedszkola 2 razy w tygodniu, kiedyś miała amstaffa, podsunę jej Bercię moze się jej spodoba ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Starsza, cudowna astka Bercia szuka super domu! [R.ŚL.]

Postprzez Asta17 » 22 Kwi 2014, 22:33

Niestety jak do tej pory nie było ani jednego telefonu o Bercię... :(
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Starsza, cudowna astka Bercia szuka super domu! [R.ŚL.]

Postprzez jazooo » 11 Maj 2014, 18:33

Nie znam Berty za dobrze a właściwie wcale, więc nie za dużo mogę napisać. Spotkałam ją kiedyś zupełnym przypadkiem na spacerze z Gretą i jest całkiem, całkiem fajna. Taka przytulaśna babulinka. Znając Gretę byłam pewna, że będą akcje ale pozytywnie się zdziwiłam bo laski się zaakceptowały. Szkoda, że przypadkowe spotkania zdarzają się sporadycznie (to tak trochę egoistycznie napisałam ze względu na socjalizację Grety, na której mi zależy). No to kilka fotek Berci-nie są jakieś superowe, ale zawsze coś. Bercia dalej w schronie z tego co wiem.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Starsza, cudowna astka Bercia szuka super domu! [R.ŚL.]

Postprzez Asta17 » 14 Maj 2014, 18:53

Tak, Bercia dalej szuka domku. Póki co mieszka w biurze i aż tak bardzo nie narzeka.... ;)
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Starsza, cudowna astka Bercia szuka super domu! [R.ŚL.]

Postprzez Asta17 » 20 Maj 2014, 00:16

Nie chcę zapeszyć, ale być może Bercia w weekend zamieszka we Wrocławiu. Proszę trzymac kciuki! ;)
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Starsza, cudowna astka Bercia szuka super domu! [R.ŚL.]

Postprzez BartCh » 24 Maj 2014, 17:35

Dzień dobry!

Bercia - u nas przechszczona na Glorię dotarła do nowego domu. Dama z 'lekkością' i wdziękiem umieściła swoje 4 litery na tylnim siedzeniu, po czym ze spokojem równym Tadeuszowi Mazowieckiemu udała się w podróż z Górnego na Dolny Śląsk.
Po ujechaniu ok 70 km z jej krągłego ciałka wydobyło się piskliwe 'cuś' co zostało poprawnie zinterpretowane jako chęć skorzystania z terenów zielonych.
Resztę trasy zasadniczo przespała.
Widać przypadliśmy jej do gustu, szczególnie płeć piękniejsza bo nawet rozdaje buziaki merdając ogonem. Ja niestety jestem na szarym końcu jeżeli chodzi o przejawy wdzięczenia, ale za to moją krótką nieobecność w samochodzie zaznaczyła kilkoma cichymi pisknięciami. (po czym uderzyła ponownie w kimono)

Wejście do domu było o tyle inetersujące, że zrobiła to merdając ogonem i porozumiewawczo zerkając cały czas na nas. Zrobiła kontrolowany obchód, zatankowała z nowej miski, olała zupełnie piękne legowisko w rozmiarze xl i obecnie chrapie komponując się pięknie z parkietem. (właśnie padł komentarz, że oto Gloria ma wyrąbane na wszystko hahaha ;-)

Taaakkk.. ogólnie jest wyluzowana, drepcze sobie przy nodze, reaguje na najmniejsze drgnięcie smyczy, i o dziwo od czasu do czasu spogląda na ludzia.. (płci żeńskiej)
Zainteresowanie światem zewnętrzym można streścić mniej więcej tak: "ja tu sobie prawda idę, trawka, ławka, kosz na śmieci, o samochód sobie pojechał, rower, pies, nie ma się co przejmować, to są proste sprawy"

Teraz Gloria (jak ktoś oglądał Madagaskar to już wie dlaczego) pójdzie na dietę light i powooooooli zaczniemy pracować na rzeźbą, bo masę już ma konkretną.
No to na razie tyle, foty będą jak ogarnę telefon, bo coś mi z kabelkiem nie teges.
BartCh
 
Posty: 19
Rejestracja: 24 Maj 2014, 17:07

Re: Starsza, cudowna astka Bercia szuka super domu! [R.ŚL.]

Postprzez wronka » 24 Maj 2014, 20:48

Ale fajnie. Sunia jakoś tak bardzo zapadła mi w serducho, tylko możliwości na drugą paszczę były niestety... no, nie bardzo. Cieszę się, że ma własny kąt :)
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Starsza, cudowna astka Bercia szuka super domu! [R.ŚL.]

Postprzez doddy » 24 Maj 2014, 21:18

Ale czad :)))
Życzymy wszystkiego naj naj i piszcie co u Was.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości