Fundacja AST Fundacja AST

[Wągrowiec] MASTIF ANGIELSKI Z RODOWODEM!

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

[Wągrowiec] MASTIF ANGIELSKI Z RODOWODEM!

Postprzez natalia_aa » 29 Lip 2011, 15:02

Wągrowiec - województwo wielkopolskie.

URSUS ur 7.07.2009 posiada metrykę - anioł nie pies. Ursus należy do starszej osoby mężczyzny), który z względu na problemy ze zdrowiem osobistym zdecydował się na poszukanie nowego domu dla psiaka. I tu zaczyna się dramat! Właściciel kocha psa nad życie, pies mieszka w domu, co zastrzega właściciel psa nie odda do kojca, czy budy. Chce by Ursus nadał miał ciepłe posłanie, nadal mieszkał w domu - chce by ktoś, go kochał tak jak on! Nie chce oddać go do DT, schroniska woli go uśpić, niż skazać na tułaczkę, czy nie być pewnym, że pies dobrze trafił. Rozumiem go doskonale! Właściciel chciałby aby pies trafił do odpowiedzialnych osób , które wiedzą jak postępować z psami.

Ursus jest psem posłusznym, spokojnym, śpi w domu razem z kotem (stosunek do kotów i innych psów - przyjazny), przyjaźnie nastawiony do innych zwierząt. W stosunku dla dzieci łagodny lecz ze względu na swoja dużą masę podczas zabaw może przewrócić itp. Ursus to wielki leluch, tak był też chowany. Mimo swojej dużej wagi (ok. 80 kg) rozwija się jeszcze psychicznie dlatego potrzebuje osób ,które będą wiedziały jak go wychować bez używania siły. Pies lubi uczestniczyć w domowych zajęciach, lubi przebywać blisko właściciela i powinien trafić do takich też właścicieli którzy będą go traktowali jak członka rodziny.

Przed wydaniem psa właściciel chciałby porozmawiać z osobami zainteresowanymi.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


POMÓŻMY MU! Proszę o pomoc w ogłoszeniach!
Ostatnio edytowany przez natalia_aa 10 Lut 2013, 23:10, edytowano w sumie 2 razy
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: [Wągrowiec] MASTIF ANGIELSKI Z RODOWODEM!

Postprzez Agaszka » 30 Lip 2011, 15:30

Piękne psisko. Właściciel ma rację musi koniecznie sprawdzić przyszły dom, żeby nie trafił do jakiejś pseuda albo innych "karków"
Awatar użytkownika
Agaszka
 
Posty: 219
Rejestracja: 29 Lis 2010, 17:02

Re: [Wągrowiec] MASTIF ANGIELSKI Z RODOWODEM!

Postprzez Piotr » 31 Lip 2011, 17:08

zabili by Mnie jakbym go chcial;/
Ostatnie zdjecie jest świetne:D



Aga a kim sa "karki"?
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: [Wągrowiec] MASTIF ANGIELSKI Z RODOWODEM!

Postprzez natalia_aa » 31 Lip 2011, 18:44

Piotr napisał(a):zabili by Mnie jakbym go chcial;/
Ostatnie zdjecie jest świetne:D



Aga a kim sa "karki"?



"Karki" to panowie 2x2 bez szyi, którym potrzebny taki pies, coby się było z czym na osiedlu pokazać ;)
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: [Wągrowiec] MASTIF ANGIELSKI Z RODOWODEM!

Postprzez Piotr » 31 Lip 2011, 20:49

moim zdaniem teraz własnie jest "popyt" na te ktorym ta fundacja głownie pomaga ...
a po 2 ten Pan raczej nie odda takiego psa do bloku na osiedle

nie jeden 2x2 lepiej traktuje psa niz wiekszosc "normalnych" posiadaczy
wszytsko zalezy od tego co ma w głowie a nie od tego jak wyglada ...

na tym ostatnim zdjeciu wyglada swietnie:) taki szczeniaczek:D
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: [Wągrowiec] MASTIF ANGIELSKI Z RODOWODEM!

Postprzez natalia_aa » 01 Sie 2011, 21:47

Piotr napisał(a):moim zdaniem teraz własnie jest "popyt" na te ktorym ta fundacja głownie pomaga ...
a po 2 ten Pan raczej nie odda takiego psa do bloku na osiedle

nie jeden 2x2 lepiej traktuje psa niz wiekszosc "normalnych" posiadaczy
wszytsko zalezy od tego co ma w głowie a nie od tego jak wyglada ...

na tym ostatnim zdjeciu wyglada swietnie:) taki szczeniaczek:D


Wytłumaczyłam skrótowo i obrazowo. Powyższe stwierdzenie stricte stosowane dla Panów, którzy w głowie mają niewiele ;)
Nie o tym jednak w tym temacie.
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: [Wągrowiec] MASTIF ANGIELSKI Z RODOWODEM!

Postprzez natalia_aa » 29 Wrz 2011, 15:59

Niestety tym razem nie przynoszę dobrych wieści... po dzisiejszej rozmowie z właścicielem wiemy, iż pies jest za TM - przyczyna nie znana.

Pojawiła się biegunka i albo doszło do jakiegoś skrętu jelit, albo przyczyna śmierci była zupełnie inna. Ale sprawa już nieaktualna, więcej nie wiem i wiedzieć już nie będę... zaangażowałam się w sprawę Ursusa bardzo mocno i dzisiejsza wiadomość wybiła mnie z tropu...

Gdyby właściciel zgodził się, by psu pomóc szybciej, zapewne scenariusz byłby zupełnie inny... Chętnych było sporo, choć my rozważaliśmy 2 domy, a od wczoraj trzeci, który nie ukrywam najbardziej mi się spodobał - zwłaszcza, że Ursus zamieszkałby w Trójmieście.

Biegaj szczęśliwy, niestety nie dane nam było Ci pomóc [*]
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: [Wągrowiec] MASTIF ANGIELSKI Z RODOWODEM!

Postprzez Basia » 01 Paź 2011, 19:41

Straszne....ehhh
Ursus...[*][*][*]
Basia
 
Posty: 348
Rejestracja: 18 Gru 2010, 19:12

Re: [Wągrowiec] MASTIF ANGIELSKI Z RODOWODEM!

Postprzez doddy » 01 Paź 2011, 20:26

Z ogromnym bólem w sercu przenoszę. Zbyt wiele psów odchodzi w ostatnim czasie. :cry:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron