Fundacja AST Fundacja AST

JUNIOR walczy o życie, pomóż

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: JUNIOR walczy o życie, pomóż

Postprzez doddy » 21 Lis 2011, 17:26

Skąd wziął szczeniaka ? co się stało z pozostałymi szczeniakami ? co dalej z dzikimi hodowlami ? co z nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt ? znowu w buty ? co z karami dla oprawców ?


Szczeniaka kupił w pseudo. Pozostałe szczeniaki pewnie są w nowych domach.
A nowelizacja... przyniesie gorsze przepisy niż są... W piątek było spotkanie odnośnie nowej ustawy z prawnikami i okazuje się, że ustawa będzie gorsza od obecnej tak naprawdę bo daje możliwości ogromnej ilości interpretacji.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: JUNIOR walczy o życie, pomóż

Postprzez Jok » 21 Lis 2011, 17:31

doddy napisał(a):
Skąd wziął szczeniaka ? co się stało z pozostałymi szczeniakami ? co dalej z dzikimi hodowlami ? co z nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt ? znowu w buty ? co z karami dla oprawców ?


Szczeniaka kupił w pseudo. Pozostałe szczeniaki pewnie są w nowych domach.
A nowelizacja... przyniesie gorsze przepisy niż są... W piątek było spotkanie odnośnie nowej ustawy z prawnikami i okazuje się, że ustawa będzie gorsza od obecnej tak naprawdę bo daje możliwości ogromnej ilości interpretacji.

Czyli co jest zezwolenie na pseudo i chandel w internecie i na targowiskach ? z tego co wiem miało być inaczej. O jakiej interpretacji można mówić w takim i podobnych przypadkach ?
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: JUNIOR walczy o życie, pomóż

Postprzez Agnieszka B » 21 Lis 2011, 17:32

Jakto? Chcesz powiedzieć Kasiu, że ten zwyrodnialec co przyczynił się do śmierci Juniorka nie zostanie ukarany w żaden sposób? To skandal, że w Polsce prawo nie chroni biednych, niewinnych istnień !!!
Awatar użytkownika
Agnieszka B
 
Posty: 44
Rejestracja: 23 Paź 2011, 12:00
Miejscowość: Warszawa

Re: JUNIOR walczy o życie, pomóż

Postprzez doddy » 21 Lis 2011, 17:52

Polska jest jak dziecko downa w aspekcie przepisów o zwierzetach, trzeba ją kochać i zbyt wiele nie wymagać z tego co można znaleźć w przepisach.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: JUNIOR walczy o życie, pomóż

Postprzez Jacek » 21 Lis 2011, 18:03

Junior [*]

Nie wierzę w żadne nowelizacje, poprawki i inne cuda na kiju które są zwykłą propagandą sukcesu przed mediami a tak naprawdę kończy się na obietnicach. Państwo nie może zająć się sprawą niektórych schronisk-mordowni gdzie nie trudno znaleźć dowody okrucieństwa więc o czym tu mówimy?
Jacek
 
Posty: 49
Rejestracja: 09 Lut 2011, 19:10

Re: JUNIOR walczy o życie, pomóż

Postprzez Jok » 21 Lis 2011, 19:23

Jacek napisał(a):Junior [*]

Nie wierzę w żadne nowelizacje, poprawki i inne cuda na kiju które są zwykłą propagandą sukcesu przed mediami a tak naprawdę kończy się na obietnicach. Państwo nie może zająć się sprawą niektórych schronisk-mordowni gdzie nie trudno znaleźć dowody okrucieństwa więc o czym tu mówimy?

Ja tylko miałem nadzieję, ale szybko sprowadziliście mnie na ziemię. Też nie wierzę w te cuda na kiju. To jest coraz większe bagno.
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: JUNIOR walczy o życie, pomóż

Postprzez Basia » 21 Lis 2011, 20:38

Juniorku...[*][*][*]
Basia
 
Posty: 348
Rejestracja: 18 Gru 2010, 19:12

Re: JUNIOR walczy o życie, pomóż

Postprzez Joanna Zielińska » 21 Lis 2011, 20:39

Wróciłam z pracy do domu. Szybko zajrzałam na forum żeby zobaczyć co słychać, a przede wszystkim u małego. Zaczełam chaotycznie czytać informację szukając samych pozytywnych wiadomości, ale coś mi nie pasowało. Dopiero po chwili do mnie dotarło co się stało. Przykro mi Kasiu że tym razem nie zdążyliśmy... :cry:
Awatar użytkownika
Joanna Zielińska
 
Posty: 318
Rejestracja: 15 Wrz 2011, 08:33

Re: JUNIOR walczy o życie, pomóż

Postprzez doddy » 21 Lis 2011, 20:56

Słabo się zaczął ten tydzień... :|

Rozliczenie Juniorka, bo znalazły się jak zawsze osoby które chciały mu pomóc w lepszym starcie. Fakturę za jego leczenie dostaniemy w czwartek pewnie. Więc póki co tylko lista darczyńców.

Alicja D. 10zł, Jacekk 50zł, Agnieszka M. 25zł, Mikołaj P. 100zł, Jakub L. 20zł, Barbara J. 10zł, Anna Ch. 7,40zł, Joanna K.20zł, Wojciech D. 10zł, Beata Ż. 40zł, Anna F. 8zł, Magdalena W. 8zł, Maciej L. 100zł, Bartłomiej P. 5zł,
PayPal: Bartosz Sz. 50,35zł, Anna S. 50,35zł,

RAZEM: 514,10zł
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron