Fundacja AST Fundacja AST

LILI

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: LILI

Postprzez doddy » 11 Lut 2012, 22:45

Ooo jaka niespodzianka. Fotki koniecznie wstawcie! :mrgreen:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: LILI

Postprzez Bacha » 13 Lut 2012, 12:50

Te astki- sunie to ostatnio same kompaktowe wersje :D a jak kompaktowe i przytulaśne:)
może to siostry ;) powodzenia!
Zaklinacz białych psów :)
Bacha
 
Posty: 117
Rejestracja: 08 Mar 2011, 15:06
Miejscowość: Warszawa

Re: LILI

Postprzez doddy » 11 Maj 2012, 19:57

Lili dzisiaj umarła. :cry:
Wczoraj Lili przeszła zabieg sterylizacji i usunięcia brodawek. Operację zniosła dobrze. Dzisiaj jednak odeszła.
Podejrzewam, że Liluch odeszła na zator, skoro operacja się udała. Odeszła jednak niespodziewanie, niesprawiedliwie i nikt z tym pogodzić się nie może.
Jest mi mega przykro, wiem że właściciele obwiniają mnie za śmierć ich psa.

Mogę jedynie napisać, że mało jest teraz właściwych słów. Jest mi żal i przykro... serce boli.

Image
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: LILI

Postprzez crazyola » 11 Maj 2012, 21:45

[*] [*] [*] :( :( :( :( :(
Boże otwórz ludziom serca i wlej w nie współczucie na krzywdę jaka dzieje się naszym psim przyjaciołom....:( :( :(
Awatar użytkownika
crazyola
 
Posty: 50
Rejestracja: 10 Maj 2012, 12:05
Miejscowość: Lublin

Re: LILI

Postprzez ewela » 12 Maj 2012, 15:02

doddy napisał(a):Jest mi mega przykro, wiem że właściciele obwiniają mnie za śmierć ich psa


Nikt Cię napewno nie obwinia .. przykro bardzo,ze odeszła dostała szanse i musiała odejść. Sterylki są 'obowiazkiem' nowych właścicieli, a takie przypadki sie zdarzają to trzeba przyznać z bólem serca, niestety wszystkiego przewidzieć sie nie da i nie można obwiniac siebie czy innych ...
Wiem, ze to może bolesne, ale w życiu wszystko jest po coś .. więc może warto rozejrzeć sie za innym psiakiem na miejsce Lili, jest wcześnie, ale to najlepsze 'lekarstwo' uwierzcie. Bardzo mi przykro z tego powodu, ze odeszła, odeszła jednak kochana i szczęśliwa dzięki wam...
ewela
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 Lis 2011, 03:26
Miejscowość: UK

Re: LILI

Postprzez Basia » 12 Maj 2012, 18:32

Lili...[*]
Basia
 
Posty: 348
Rejestracja: 18 Gru 2010, 19:12

Re: LILI

Postprzez mona lisa » 13 Maj 2012, 20:11

Wczoraj Lili przeszła zabieg sterylizacji i usunięcia brodawek. Operację zniosła dobrze. Dzisiaj jednak odeszła.
Podejrzewam, że Liluch odeszła na zator, skoro operacja się udała.
Jest mi mega przykro, wiem że właściciele obwiniają mnie za śmierć ich psa.


[A miało być tak pięknie trafiła do fajnego ,,kochającego domu ,,,,,,,,,,,,,,,po cholerę ta sterylka ,,przecież mogła Żyć dalej ,,nie musiała mieć szczeniaków ,,nie trafiła do rozmnażaczy,,,, miała swojego dzieciaczka którego pewnie bardzo kochała ,,,operacja się udała jakby się udała Rita dalej latała by po polach i ganiała zające a teraz ,,gnije w mokrej ziemi,, szkoda ,,,szkoda,, :evil: :twisted: :evil:
mona lisa
 
Posty: 6
Rejestracja: 12 Cze 2011, 17:44

Re: LILI

Postprzez nata44 » 13 Maj 2012, 20:21

KAŻDY pies bezdomny, bez uprawnień hodowlanych powinien zostać wysterylizowany!
Lili bardzo przykro, ale to niczyja wina i nieludzkie jest kogokolwiek obwiniać.

[*] dla Lili.
Awatar użytkownika
nata44
 
Posty: 209
Rejestracja: 07 Gru 2010, 01:43

Re: LILI

Postprzez mona lisa » 13 Maj 2012, 21:48

"" Każdy bezdomny pies ,powinien być wysterylizowany"" ??RITA nie była BEZDOMNA ,,,,gdybyście ją przebadali przed zabiegiem wiedzielibyście że pies ma problemy z ciśnieniem i serduchem ,,nie wolno było jej znieczulać :evil: :evil: ,,bo ja również chciałam ją wysterylizować kiedy jeszcze się nią zajmowałam,,, a sterylka powinna być wyborem właściciela psa ,a nie nakazem, bo to on wychowuje,, karmi ,,,leczy,,i kocha przede wszystkim,,co powiecie dzieciakowi który kochał swoją sukę i teraz za nią płacze :cry: ,,komu przeszkadzało to że suka brudzi przez kilkanaście dni raz na parę miesięcy,,skoro właściciele suki tyle ją mieli na pewno nie im,,PRZYKRE , :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
mona lisa
 
Posty: 6
Rejestracja: 12 Cze 2011, 17:44

Re: LILI

Postprzez pyszczydlo » 13 Maj 2012, 22:07

krzyczysz na niewinnych ludzi z rozpaczy to zrozumiałe,ale nie oskarżaj nikogo takie są zasady jak bierze się psa z fundacji to się go sterylizuje jeśli wcześniej nie zostało to zrobione przez fundację,a skoro wiedziałaś o problemach z sercem i ciśnieniem i znałaś tego psa to czemu nie odezwałaś się prędzej można było temu zapobiec.Strata psa dla ludzi dla których pies jest członkiem rodziny jest ogromnym bólem sama przez to przechodziłam dwukrotnie(moja mała wtedy córka strasznie rozpaczała jak jej "starsza siostra odeszła) i wiem jak to jest ale przy każdej narkozie jest ryzyko zarówno u zwierząt jak i u ludzi,a co gdyby trzeba było operować sukę z innego powodu np. żeby ratować jej życie-takie sytuacje zdarzają się codziennie.Dobra wystarczy bo mnie zaraz poniesie łatwo jest obwiniać innych :evil:
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości