Fundacja AST Fundacja AST

Killer i Lara

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Killer i Lara

Postprzez marta3xl » 03 Lut 2011, 19:18

dobrze wiedzieć że macie takie znajomości moja cholera też narozrabiała że jej smyczą w tyłek przylałam < cholera skoczyła na staruszkę , która przewróciła się jak długa > mam takie wyrzuty sumienia i nie wiem jakie będą dalsze kroki tej staruszki :(
jak czytam forum to widzę że wszędzie się piepszy trzeba zaciskać zęby i czekać na te słońce które zawszę i tak wyjdzie więc dziewczynki łepki do góry uśmiech na ustach i mówimy sobie że będzie dobrze ,jesteśmy dobre więc dobro do nas wróci :!:
marta3xl
 
Posty: 290
Rejestracja: 11 Lis 2010, 17:15

Re: Killer i Lara

Postprzez kilcia » 03 Lut 2011, 21:24

Martunia, fajnie że masz takie pozytywne nastawienie i że potrafisz zaszczepić je w innych ;) (we mnie Ci się udało).
I tak jak pisałam Ci na pw, przynosi po woli skutki...oby tak dalej, a Junior szybciutko wyjdzie na prostą :D.
Jestem przeszczęśliwa, bo najgorsze juz raczej za nami.
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: Killer i Lara

Postprzez marta3xl » 03 Lut 2011, 22:31

Madzia musi być dobrze a może kastracja coś pomoże i pewnie bardzo was kocha i dlatego sika :D ksena niszczy a miłości wszystko
marta3xl
 
Posty: 290
Rejestracja: 11 Lis 2010, 17:15

Re: Killer i Lara

Postprzez kilcia » 03 Lut 2011, 22:36

Tak z pewnością toz miłości :lol:
Tyle, że w takim razie ja nie chcę żeby mnie kochał ;)
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: Killer i Lara

Postprzez doddy » 04 Lut 2011, 12:15

Jak badania Hyziolka?
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Killer i Lara

Postprzez kilcia » 04 Lut 2011, 12:49

Kasiu wszystko swietnie pod kontem urologicznym, przy okazji zostala sprawdzona cala jaka brzyszna i tez jest ok (wroce do domu, to przekopiuje Ci na pw caly opis USG, poprzednie wyniki moczu i morfologie). Jedyne co jest dziwne i cale konsylium zachodzilo w glowe i z piec razy slyszalam pytanie CZY PANI GO KASTROWALA?, to fakt, ze zewnetrznie jest rozwiniety prawidlowo (cytuje slowa pani doktor "meskosc ma jak stary chlop" :lol: ), natomiast podczas badania okazalo sie, ze gruczol krokowy ma za maly jak na swoj wiek.
Zrobilismy mu kontrolny mocz i dodatkowe badanie krwi - wyniki odbieram pod wieczor.

Takze nie ma wady wrodzonej i byc moze problem tkwi w jego glowie (swera emocjonalna), tym bardziej, ze ostatnio doszedl do caloksztalu problem z opanowaniem emocji w momencie, gdy ktokolwiek probuje sie ze mna przywitac (tu chodzi o mezczyzn). W niedziele musialam go na moment zamknac w klatce jak moj tz wrocil do z pracy, a ta bestia po kilku minutach zaczela sie miotac z tak przerazliwym skowytem i sikal po calej klatce. Jak go wypuscilam (oczywiscie po uspokojeniu sie) polozyl sie obok mnie i tylko zerkal spode lba co sie dzieje.
Na podobne sytuacje wobec moich dziewczynek w ogole nie reaguje.

(poza tym jak tylko przyszla klatka wlozylam tam swoja bluze-tak samo robilam z Lara jak zaczynala zostawac sama w domu; on ta bluze wszedzie ze soba taszczy).

Takze czekamy na wyniki, ale juz chyba wiem w czym problem... :oops:
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: Killer i Lara

Postprzez kilcia » 05 Lut 2011, 18:41

Killer ma hiperfosfatemię na tle pokarmowym i niestety musimy zaopatrzyć się w niebieskiego royala lub pro plana dla wrażliwych szczeniąt.
Jak po miesiącu nie będzie poprawy Przechodzimy na por plan NF, gdyż musimy unormować poziom wapnia i fosforanu. Na tą chwilę mam pro plana dla wrażliwych na tydzień i już mam ból głowy skąd wezmę na pozostały okres...ostatnio mamy ciągle pod górkę, jego diagnostyka+leczenie do tej pory, to już 450 zeta, jeszcze dzosiaj rozchorowała mi się córa i poszła kolejna kasa.
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: Killer i Lara

Postprzez kilcia » 08 Lut 2011, 14:47

Dzisiaj mamy 4 dzien diety,
nie chcac zapeszyc cichutko sie pochwale, ze od dwoch dni jest znaczna poprawa: Killer jest znowu wesolym, pelnym zycia dzieciakiem i UWAGA - nie zostawia po sobie mokrych niespodzianek :D

Tak jak pisalam jakis czas temu mam chwilowy dolek finansowy, a miesieczny koszt karmy to 160 zeta (w obecnej chwili mialabym problem z pociagnieciem diety dalej :( )

Dzieki Marcelinie i Marcie, bedziemy mogli kontynuowac leczenie :!: :!:

Teraz wstawie wstepne rozliczenie :arrow:
Marcelina i Seby - 160 zlotych (wplynelo dzisiaj)
marta3xl - 100 zlotych (wplynelo w czwartek)

Czyli dwa miesiace Czarny Ksiaze bedzie spokojnie wracal do zdrowka :mrgreen:

W miedzy czasie kontrolne siusiu i honorowe dawstwo krwi ;) i obiecany spacerek z Sidulkiem sie odbedzie...

DZIEWCZYNY JESZCZE RAZ BARDZO WAM DZIEKUJE przede wszystkim w imieniu Killera, reszty domownikow i swoim wlasnym, bez Was nie udaloby mi sie wyprowadzic malucha na prosta...

ps. Marcelinko ogromne podziekowania naleza sie takze Twoim znajomym, ktorzy mimo ze nas nie znaja - pomogli :!:
Ostatnio edytowany przez kilcia, 10 Lut 2011, 09:48, edytowano w sumie 1 raz
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: Killer i Lara

Postprzez Marcela i Seby » 08 Lut 2011, 15:23

Kochana nie musisz nam dziękować bo to normalne ,że się pomaga bliskim w potrzebie ! Sama nie miałabym tyle ,a moje kumpelki też kochają zwierzątka tak więc na nie zawsze mogę liczyć : ) Powodzenia ze wszystkim :* pozdrawiamy !
Awatar użytkownika
Marcela i Seby
 
Posty: 124
Rejestracja: 22 Lis 2010, 23:55

Re: Killer i Lara

Postprzez Marcela i Seby » 08 Lut 2011, 15:25

I rzecz jasna czekamy na spacerrr :P
Awatar użytkownika
Marcela i Seby
 
Posty: 124
Rejestracja: 22 Lis 2010, 23:55

PoprzedniaNastępna

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

cron