Fundacja AST Fundacja AST

Jak reklamować firmę

Markowe sprzęty, polecane www.

Jak reklamować firmę

Postprzez Talura » 01 Mar 2022, 13:39

Witajcie, zwracam się do Was z pytaniami odnośnie rozwoju działalności.
Fakty:
* firma od ok 4 miesięcy,
* tworzę akcesoria dla psów,
* wszystko ogarniam sama - od zagadnień księgowych i rachunkowych, SM, sklep na prestashop, allegro i olx, fizyczną produkcję, po wysyłkę.
* sprzedaż idzie głównie poprzez allegro i olx,

Co robić>
Talura
 
Posty: 55
Rejestracja: 09 Kwi 2021, 07:36

Re: Jak reklamować firmę

Postprzez berenika » 01 Mar 2022, 15:22

Jako doświadczony marketingowiec powiem tak. Aby sprzedawać ze strony internetowej, sklepu należy wiedzieć jak. Samo jego stworzenie nie daje niczego. Na to trzeba mieć wiedzę, która jest bardzo prosta i można samemu to robić bez udziału agencji marketingowych. Czy to się wiąże z inwestycją ? tak, bo bez kasy nie zrobisz reklam. Zależy od firmy koszta są różne. Ale 1500-2000 miesięcznie za reklamy budżetowo trzeba dać. To okres 3 miesięcy, później zaczyna się już schodzić z budżetu.
https://pracabezszefa.pl/jakie-korzysci ... -marketing

Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.
berenika
 
Posty: 53
Rejestracja: 08 Kwi 2021, 13:47

Re: Jak reklamować firmę

Postprzez majaa » 10 Mar 2022, 13:32

Aż jestem zdziwiona, że macie tak mało podpowiedzi, ale myślę, że one z czasem się znajdą. Ja tym razem chcę powiedzieć, że samo dopracowanie strony www jest ważne, dlatego dajcie znać, czy macie to ogarnięte. Mam na myśli i opracowanie graficzne, ale i również treści na www . Jeśli to drugie leży, to pomoże Wam Tekstokracja.
majaa
 
Posty: 77
Rejestracja: 25 Cze 2021, 10:12

Re: Jak reklamować firmę

Postprzez Cwilin » 05 Lip 2023, 03:05

Na reklamę firmy na pewno macie wiele sposobów, dlatego chętnie dowiem się, co polecacie. Kolejną kwestią jest przygotowanie właściwych usług. Jeśli jest to sprzedaż wysyłkowa, to trzeba postawić na właściwe pakowanie. Do tego przydać mogą się folie sklep. Kupicie je w ofercie https://profol24.pl/ - Dystrybutor materiałów opakowaniowych, folii stretch, Łódź - Sklep Profol.
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50


Wróć do Sprzęt i akcesoria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron