Fundacja AST Fundacja AST

zimowe ubrania

Markowe sprzęty, polecane www.

Re: zimowe ubrania

Postprzez Werulkowa » 15 Wrz 2013, 16:22

A ja poszukuję jakiejś fajnej pelerynki przeciwdeszczowej. Moja babuszka Weruszka nigdy nie lubiła chodzić w deszcz, a teraz to już w ogóle, staje, robi osiołka, otrzepuje się demonstracyjnie i tylko do domu. Jak leje to potrafi wyjść na spacer i nie zrobić siku, wytrzymuje nawet ponad 10 godzin. Może jakby miała co na grzbiecie, bule nie szeleszczącego, to byłoby łatwiej namówić Staruszkę na szybki spacer.
O zimowym kubraku też myślałam, ale nasze spacery są ekspresowe, bo jak tylko zaczynają sypać solą to mamy problemy z łapkami, żadne smarowidła nie pomagają, myślałam o butach, ale nie bardzo wiem jakie. Na zdjęciach z marcowego chyba zlotu któryś psiak miał takie superowe.
Werulkowa
 
Posty: 143
Rejestracja: 03 Lut 2013, 20:48
Miejscowość: Kraków

Re: zimowe ubrania

Postprzez Monia_Lol » 16 Wrz 2013, 11:40

Ja polarek Maxi dog zamawiałam przez fb. Generalnie fajne są, ale cenowo wychodzi drogo jak na taką jakość towaru, no i mieli 3 rozmiary, więc ja swój musiałam jeszcze dodatkowo przerabiać. Polarki są fajne na taką późną jesień, kiedy nie pada a wieczorki już są chłodne. Mi się bardzo przydaje (znaczy Lolkowi :mrgreen: ). Nawet niektóre dni zimowe, gdy nie ma mrozu i nie pada śnieg to ubieram polar. Choć na mroźne dni mam derkę Caballa z wypełnieniem zimowym, bardzo polecam. Zastanawiam się czy nawet caball nieuszyłby derki polarowej, dla koni chyba szyją.

Wkleję pare linków z derkami, może komus coś wpadnie do oka ;)

http://www.gnl.pl/dla-psa/derki.html

http://pasi-konik.pl/pl/c/Derki-dla-psa/210

W animalii szyją derki na miarę:

http://animalia.pl/derki.php

Także firma Jarpol szyje derki nie tylko dla koni:

http://jarpol-konie.pl/dla-psa.html
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: zimowe ubrania

Postprzez mahtalie » 17 Wrz 2013, 21:06

Mi wczoraj małżonek przytachał do domu maszynę do szycia ze słowami: "Pieszczochy trzy, zima idzie, będziemy im ubrania szyć" :shock:
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Re: zimowe ubrania

Postprzez Dominikad.1989 » 17 Wrz 2013, 21:23

Szycie jest fajne, tylko zabroń dzieciom chodzic po pomieszczeniu, w którym szyjesz, bo złamana igła leci tak, że nawet w ścianę się wbija...

:mrgreen: :lol: :lol:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: zimowe ubrania

Postprzez mahtalie » 17 Wrz 2013, 22:20

ja jak mam guzik przyszyć to mnie strzela :mrgreen: Ale czego się nie robi dla pieszczochów :D Jak już się odważę i odpalę maszynerię to podzielę się efektami.

Uprzedzam jednak, że w tegoroczny sezon to może być jeszcze za wcześnie na efekty...
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Re: zimowe ubrania

Postprzez pchelka1989 » 18 Wrz 2013, 19:24

Magda jaka Ty jesteś wszechstronna ! Tez bym tak chciała :D Ja tymczasem nie mam nawet w domu igly i nitki :D
30.03.2013 Azja jest z nami :)

"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem"
Awatar użytkownika
pchelka1989
 
Posty: 369
Rejestracja: 25 Mar 2013, 19:18
Miejscowość: Włocławek

Re: zimowe ubrania

Postprzez Szkrab » 18 Wrz 2013, 20:31

Magda, dobrze że maszynę przytaszczył, a nie zapędził do szycia "po Bożemu" zwykła igłą i naparstkiem :twisted:
Szkrab
 
Posty: 392
Rejestracja: 19 Lis 2011, 12:00
Miejscowość: Warszawa/Piaseczno

Re: zimowe ubrania

Postprzez Miki » 06 Paź 2013, 22:29

powiedzcie mi ile kosztowało was uszycie derki w Caball??
Pomału szykujemy się do sezonu zimowego i robimy rozeznanie. :)
Miki
 
Posty: 86
Rejestracja: 14 Sty 2013, 11:20

Re: zimowe ubrania

Postprzez Monia_Lol » 07 Paź 2013, 08:15

To zależy jaka derka,mają różne kroje i dodatki. Ja miałam kiedyś bez wypełnienia (sport), kosztowała ok 60zł. Aktualnie mam z wypełnieniem zimowym ( też sport) i kosztowała ok 80zł.

Najlepiej zajrzeć na stronę, albo do nich napisać ;)
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: zimowe ubrania

Postprzez Miki » 07 Paź 2013, 08:25

Kurcze tylko coś jest nie tak, ale ich katalogi mi się nie otwiera :/
Dzięki za info :D
Miki
 
Posty: 86
Rejestracja: 14 Sty 2013, 11:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprzęt i akcesoria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron