Fundacja AST Fundacja AST

zimowe ubrania

Markowe sprzęty, polecane www.

Re: zimowe ubrania

Postprzez Sylwia » 08 Lut 2012, 23:33

Skąd taki sweterek? :)
Jeszcze o ile pamiętam dobrze to Ludwik miał swietne wdzianko w łapy :) Sprawiłabym Negruszce bo niestety zmarzluch z niej przeokropny :))
Image

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 508
Rejestracja: 13 Mar 2011, 22:11
Miejscowość: Bieszczady

Re: zimowe ubrania

Postprzez Monia_Lol » 09 Lut 2012, 09:53

Sylwia napisał(a):Skąd taki sweterek? :)
Jeszcze o ile pamiętam dobrze to Ludwik miał swietne wdzianko w łapy :) Sprawiłabym Negruszce bo niestety zmarzluch z niej przeokropny :))


Ja zakupiłam na allegro
http://allegro.pl/sweterek-golf-dla-psa ... 76921.html
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: zimowe ubrania

Postprzez Spinka » 11 Wrz 2013, 23:16

Odświeżam temat, bo zima idzie.

Już teraz zauważamy, że przy chłodniejszym dniu Meguście marzną cyce, myślimy nad jakimś dresem dla niej. Znalazłam w sieci sklep Moyre, czy ktoś zna coś jeszcze? Bo niestety wszędzie tylko yorki, nie ma nic dla prawdziwych psów. :twisted:

Myślimy też o takiej derce przeciwdeszczowo-ocieplającej, bo nasza księżniczka chłodem i deszczem się brzydzi. Wcześniej w wątku dziewczyny pisały, że kupowały szyte kubraki na zamówienie z firmy Caball. Czy możecie mi powiedzieć ile orientacyjnie trzeba zapłacić za taki kubraczek na dużego pita? ;)
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

Re: zimowe ubrania

Postprzez jazooo » 11 Wrz 2013, 23:24

Ja w ubiegłym roku zamówiłam Grecie na miarę szyty kubrak ze sklepu internetowego QBRAK. Cena trochę ponad stówę ale... Greta nie umiała w tym chodzić. Kubrak był z matriału przeciwdeszczowego na polarze. Próbowałam jej to założyć kilka razy i tak jak wyszłyśmy na dwór tak boroka w tym stała i nawet kroku nie chciała zrobić nie mówiąc o załatwianiu się. Matriał jej szeleścił, nie miała pełnej swobody ruchi i dopiero jak jej to zdjęłam na dworze to się załatwiała. Moja mama lubi szyć, chociaż zawodu nie jest krawcową wymyśliła jej i uszyła kilka polarowych kubraków (ma w nich zdjęcia w galerii). Polar jest miękki, fajny, Greta w tym biega, tarza się w śniegu i nie ma problemu żeby jej to założyć. Rozpisałam się ale chodziło mi o to żeby się zastanowić czy warto wydawać tyle kasy na kubrak, jaki ewentualnie wybrać krój żeby psiak chciał w tym chodzić.
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: zimowe ubrania

Postprzez Spinka » 11 Wrz 2013, 23:46

Dlatego też myślimy chyba bardziej nad dresem, bo chcemy żeby był wygodny i nie krępował ruchów.
Z drugiej strony dziewczyny wcześniej pisały, że te kubraki są super i psy nie chcą ze spaceru wracać... Sama nie wiem, chyba po prostu wszystko zależy od psa i jego widzimisię, co okaże się już po zakupie. ;)
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

Re: zimowe ubrania

Postprzez Dominikad.1989 » 12 Wrz 2013, 09:40

ja generalnie jestem fanką zimnego howu i wzeszłym roku Gaba nosiła ubranka ale była łysa do Wielkanocy więc żadnych dyskusji nie było a że nie akceptowała żadnego kubraczka w końcu założyłam jej swój polar przerobiony o ściągacze w pasie i rękawach. Gaba była zadowolona ale w tę zimę o ile nie będzie - 30 my nie zakładamy nic :mrgreen: a na zaś mam aspiracje sama uszyć coś z polaru, zobaczymy jak wyjdzie.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: zimowe ubrania

Postprzez pyszczydlo » 12 Wrz 2013, 10:04

Spinka napisał(a):Dlatego też myślimy chyba bardziej nad dresem, bo chcemy żeby był wygodny i nie krępował ruchów.
Z drugiej strony dziewczyny wcześniej pisały, że te kubraki są super i psy nie chcą ze spaceru wracać... Sama nie wiem, chyba po prostu wszystko zależy od psa i jego widzimisię, co okaże się już po zakupie. ;)


my mamy coś takiego i jestem bardzo zadowolona,łatwo się ubiera,nie krępuje ruchów i cieplutkie.na deszcz się nie nadaje,ale na śnieg jak najbardziej,jak będziesz zainteresowana to podam ci link

Image
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: zimowe ubrania

Postprzez Dominikad.1989 » 12 Wrz 2013, 12:14

Pyszczydło a możesz zrobic zdjęcie samego kubraka z bliska i wstawić? To ja bym podpatrzyła jak to leci... ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: zimowe ubrania

Postprzez jazooo » 12 Wrz 2013, 14:51

Jeśli to nie kłopot to ja poprosze link. Polarowe kubraczki są super więc chętnie coś Gretosławie dokupię do zimowej kolekcji
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: zimowe ubrania

Postprzez Miki » 12 Wrz 2013, 17:39

też proszę o link do tych polarowych kubraczków :D
Miki już teraz jak jest chłodniej nie chce na dwór wychodzić boje się pomyśleć co będzie w zime ;)
Miki
 
Posty: 86
Rejestracja: 14 Sty 2013, 11:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprzęt i akcesoria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości