Fundacja AST Fundacja AST

Dentysta

Linki do ciekawych artykułów.

Re: Dentysta

Postprzez Bóbr » 02 Lut 2023, 16:06

Jeżeli mogłabym dodać coś od siebie, to myślę, że Chirurg stomatolog Katowice jest dostępny między innymi w placówce medycznej jaką jest enel.pl Słyszałam o tym miejscu sporo pozytywnych opinii, więc może i wam udałoby się umówić do nich na wizytę
Bóbr
 
Posty: 105
Rejestracja: 11 Sie 2022, 22:52

Re: Dentysta

Postprzez Cwilin » 13 Mar 2023, 16:55

Właśnie ja też będę musiała w najbliższym czasie wybrać się do dobrego stomatologa, mam problemy z ósemką
Cwilin
 
Posty: 476
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50

Re: Dentysta

Postprzez dafik » 06 Kwi 2023, 13:21

Wiesz co, jeżeli poszukujesz sprawdzonego ortodonty, który będzie w stanie zająć się twoim krzywym zgryzem, to myślę, że tutaj https://ortodontica.pl/ bez problemu będą w stanie zapewnić wam najwyższy poziom leczenia najlepiej osobiście się z nimi skontaktować, a wtedy będziecie w stanie poznać więcej szczegółów.
dafik
 
Posty: 69
Rejestracja: 24 Mar 2022, 18:26

Re: Dentysta

Postprzez KasjuszMag » 12 Kwi 2023, 16:16

Implanty zębowe to innowacyjna metoda odbudowy utraconych zębów. W naszym gabinecie dentystycznym w Gdańsku oferujemy kompleksowe usługi z zakresu implantologii, które pozwalają na przywrócenie pełnej funkcjonalności i estetyki uzębienia. Dzięki naszym specjalistom oraz nowoczesnym technologiom możemy zapewnić naszym pacjentom najlepsze rozwiązania w tej dziedzinie.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: Dentysta

Postprzez Pietras22 » 08 Maj 2023, 14:59

Jeżeli poszukiwany jest dentysta na terenie Opola który wykona niemal każdy typ leczenia to odwiedź ten gabinet https://drbaron.pl U nich przeprowadzisz badania profilaktyczne jak i zadbasz o prosty uśmiech. Mają atrakcyjne ceny i lata doświadczeń a najważniejsze że wszystko załatwisz w jednym miejscu.
Pietras22
 
Posty: 105
Rejestracja: 31 Lip 2022, 00:24

Re: Dentysta

Postprzez Franczes » 28 Maj 2023, 18:35

Warto dbać o stan swojego uzębienia, bo raczej nikt nie przepada za wizytami u dentysty. Mam nadzieję, że dzięki cenionym na świecie irygatorom dentystycznym Waterpik dbanie o zęby będzie łatwiejsze i dużo skuteczniejsze. Mój dentysta polecił mi nie tylko produkowane przez nich irygatory, ale też bardzo dobre szczoteczki soniczne z różnymi końcówkami. Jeśli zamierzacie higienę jamy ustnej wprowadzić na wyższy poziom, to zainteresujcie się ich ofertą.
Franczes
 
Posty: 27
Rejestracja: 26 Maj 2022, 17:55

Re: Dentysta

Postprzez KasjuszMag » 10 Lip 2023, 18:26

Stomatolog Gdańsk to wykwalifikowany specjalista, który oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną dla pacjentów w Gdańsku i okolicy. Stomatolog w Gdańsku zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem i profilaktyką chorób jamy ustnej, dbając o zdrowie zębów i dziąseł pacjentów. Dzięki nowoczesnym technologiom i bogatemu doświadczeniu, stomatolog Gdańsk zapewnia wysoką jakość usług, takich jak leczenie próchnicy, wybielanie zębów, usuwanie kamienia nazębnego oraz protetyka stomatologiczna. Pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście i komfortową atmosferę podczas wizyt u stomatologa w Gdańsku.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: Dentysta

Postprzez KasjuszMag » 31 Lip 2023, 11:41

Nakładki ortodontyczne to innowacyjne rozwiązanie dla osób z wadami zgryzu. Wykonane z przezroczystego plastiku, są praktycznie niewidoczne, dzięki czemu można je nosić dyskretnie. Nakładki stopniowo korygują ustawienie zębów, umożliwiając uzyskanie idealnego uśmiechu. Wygodne noszenie i możliwość zdejmowania sprawiają, że są to popularne u dorosłych i młodzieży. Dzięki regularnym kontrolom u ortodonty, efektywność tego rozwiązania jest imponująca.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: Dentysta

Postprzez KasjuszMag » 17 Paź 2023, 12:09

Aparat Invisalign to innowacyjna technologia korygowania wad zgryzu za pomocą przezroczystych nakładek. Charakteryzuje się komfortem noszenia i dyskretnością, co przyciąga wielu pacjentów.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: Dentysta

Postprzez gwiazdka » 24 Paź 2023, 13:46

Jeśli chodzi o leczenie zębów bez ich wyrywania, to tego typu usługi posiada klinika dentystyczna z Wrocławia: https://smilesclinic.pl/zakres-uslug/endodoncja/. Moja koleżanka z pracy uczęszcza do nich na wizyty i każdorazowo jest bardzo usatysfakcjonowana z leczenia. Jeśli jesteście z Wrocławia bądź okolic, to w moim mniemaniu warto zajrzeć do ich oferty.
gwiazdka
 
Posty: 65
Rejestracja: 15 Mar 2022, 11:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Literatura, internet, TV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości