Fundacja AST Fundacja AST

Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Aktualności z życia fundacji.

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez FonMedzik » 25 Paź 2012, 21:59

w sumie... to mieliśmy na email fotki dostać - i kulki...bo jakby nie Monia co Regisa poznała to bym nie widziała fot... a tam...wezmę aparat i jak już Trio będzie w domu to sesję zrobię jak należy ;-)))
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez Aneta_M » 25 Paź 2012, 22:30

FonMedzik napisał(a):w sumie... to mieliśmy na email fotki dostać - i kulki...bo jakby nie Monia co Regisa poznała to bym nie widziała fot... a tam...wezmę aparat i jak już Trio będzie w domu to sesję zrobię jak należy ;-)))

To napisz do nich na FB, zapytaj gdzie są te zdjęcia.
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez Martyna i Adrian » 26 Paź 2012, 11:30

Ja do nich pisałam jakiś czas temu i obiecywali wtedy, że w przeciągu paru dni prześlą fotki. I gucio... Odnośnie sesji, to jestem przekonana, że zdjęcia wykonane przez pana fotografa są cudne, miał bardzo dobry sprzęt i co chwilę wymieniał obiektyw, robił super ujęcia i robił ich niezliczoną ilość. To co nam pokazali na fb to jakiś żart... Z tego co zaobserwowałam podczas sesji pana fotografa najbardziej kręciły psy o "agresywnej" urodzie i takim samym zachowaniu. Psom, które się rzucały na siebie robił najwięcej fot i może tylko takie zdjęcia go interesują. A takie słodkie downiarskie ryjki jak Parapeta go średnio interesowały :cry: Co nie zmienia faktu, że obiecali nam zdjęcia i powinni nam je przysłać :?
21.08.2012 21:40 życie straciło sens... Zarciu kochamy Cię [*]
Image
Awatar użytkownika
Martyna i Adrian
 
Posty: 193
Rejestracja: 11 Gru 2010, 13:22
Miejscowość: Radzymin

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez FonMedzik » 26 Paź 2012, 12:19

No ja też pisałam, też obiecali. też Gucio. ale - nie będę się dopominać. Wezmę aparat i sama porobię ;-))) a na jednym zdjęciu mam Regulka takiego jaki jest - radosnego paszczaka ;-)
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez Aneta_M » 26 Paź 2012, 16:12

Martyna i Adrian napisał(a):Z tego co zaobserwowałam podczas sesji pana fotografa najbardziej kręciły psy o "agresywnej" urodzie i takim samym zachowaniu. Psom, które się rzucały na siebie robił najwięcej fot i może tylko takie zdjęcia go interesują.

:roll: :? :?

Martyna i Adrian napisał(a): Odnośnie sesji, to jestem przekonana, że zdjęcia wykonane przez pana fotografa są cudne, miał bardzo dobry sprzęt i co chwilę wymieniał obiektyw,

A może datego co chwilę wymieniał obiektyw, bo nie dał rady cyknąć nic sensownego i myślał, że po zmianie obiektywu wyjdzie coś lepszego? ;)
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez doddy » 26 Paź 2012, 16:15

Ja bym powiedziała, że światek TTB dzieli się na dwie grupy:
1) właściciele TTB, którzy szczycą się posiadaniem psiaków cieszących się do wszystkiego i wszystkich (np. ja)
2) właściciele TTB, którzy uważają że to idealna rasa do obrony, która powinna być wyrywna, lekko pierdolnięta
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez grazi » 26 Paź 2012, 18:17

doddy napisał(a):Ja bym powiedziała, że światek TTB dzieli się na dwie grupy:
1) właściciele TTB, którzy szczycą się posiadaniem psiaków cieszących się do wszystkiego i wszystkich (np. ja)
2) właściciele TTB, którzy uważają że to idealna rasa do obrony, która powinna być wyrywna, lekko pierdolnięta


AMEN.

Aneta_M napisał(a):
Martyna i Adrian napisał(a):Z tego co zaobserwowałam podczas sesji pana fotografa najbardziej kręciły psy o "agresywnej" urodzie i takim samym zachowaniu. Psom, które się rzucały na siebie robił najwięcej fot i może tylko takie zdjęcia go interesują.

:roll: :? :?

Też odniosłam takie wrażenie.

Mojemu smarkowi kariery w modelingu nie wróżę ale mam nadzieję, że dostanę kilka fajnych zdjęć ;)
Awatar użytkownika
grazi
 
Posty: 218
Rejestracja: 22 Lut 2012, 14:40
Miejscowość: Katowice

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez Sylwia » 26 Paź 2012, 18:42

To dobrze, że nie poszłam z Negrą.
Bo ona to jamnik.

Kasiu w zupełności się zgadzam! Ja wolę jak Negra cieszy się do wszystkich tylko przykre, że ludzie i tak uciekają.
Image

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 508
Rejestracja: 13 Mar 2011, 22:11
Miejscowość: Bieszczady

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez Doris » 26 Paź 2012, 19:49

A ja jak zwykle nie dalam rady bo praca;/ Mam nadzieje ze pochwalicie sie fotkami ;) :D :D <prosi>
Awatar użytkownika
Doris
 
Posty: 199
Rejestracja: 23 Cze 2012, 19:30
Miejscowość: Katowice

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez FonMedzik » 26 Paź 2012, 22:03

To ja owszem !!!
Image

TO KWINTESENCJA PROSIACZKA

Image

A TU NAWET INTELIGENTNY

Image

I MA PODEJSCIE DO KOBIET (ps to moja fotka ;-)
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron