Fundacja AST Fundacja AST

Sklep- Polarni Przyjaciele - Ostrzeżenie

Aktualności z życia fundacji.

Sklep- Polarni Przyjaciele - Ostrzeżenie

Postprzez FonMedzik » 16 Paź 2012, 11:10

Głupia sprawa - nie wiem czy odpowiednie miejsce - ale...
ostrzegam przed sklepem : http://www.husky.org.pl/sklep/
niestety ma dobrą opinie na forach - i tym się kierowałam dokonując przedpłaty na szelki dla Regisa - miały być szyte na wymiar ... no i...kasę przelałam, szelek nie ma. Zwrot miał być - nie ma. Kwota niewielka: 52,50 gr. Ale zamiast je stracić w tak głupi sposób - mogłam na AST przesłać!

No więc - gdyby ktoś chciał kiedyś kupić szelki na wymiar - to nie tam...

ps jeśli news nie tu - to przepraszam - ale zła jestem :evil: niby kwota żadna - ale nie lubię być oszukiwana.
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Sklep- Polarni Przyjaciele - Ostrzeżenie

Postprzez Arch » 02 Lis 2012, 21:50

każda kwota to kwota poważna, za darmo nikt Ci tych pieniędzy nie da :) przykra sprawa, ja bym ich przydusił mając dowody zakupu, a domyślam się, że masz choćby w postaci potwierdzenia dokonania przelewu i jakieś potwierdzenie zamówienia.
Make adoption Your FIRST option
Awatar użytkownika
Arch
 
Posty: 140
Rejestracja: 17 Sty 2011, 21:30
Miejscowość: Katowice

Re: Sklep- Polarni Przyjaciele - Ostrzeżenie

Postprzez FonMedzik » 02 Lis 2012, 23:52

Kaskę zwrócili - po kilkunastu telefonach z komentarzem "żałuję że podjąłem się tego zlecenia" ;-/ Ja też żałuję ;-/ bo Prosiak miałby dawno inne szelki z innego sklepu - a tak to biega w starych. Generalnie - nie jestem "upierdliwym" klientem - ale - lekko zaszokowana byłam. Stad post ;-/ Skończyło się dobrze ale ja już nigdy... Do listy dopisuję jeszcze Super Zoo ;-/ ;-/ za...ofertę promocyjną którą kupiłam...po czym (na szczęście brałam pobranie) okazało się ze karmy nie ma...
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 6 gości