Fundacja AST Fundacja AST

Dominika chce zrobic zbiórke w szkole

Aktualności z życia fundacji.

Dominika chce zrobic zbiórke w szkole

Postprzez kaska170708 » 21 Kwi 2012, 22:29

Dominika milosniczka psow chce zorganizowac zbiórke pieniazkow w szkole na pieska z fundacji ktory ich najbardziej potrzebuje na leczenie itp. Na jej prośbe zakladam ten watek i jednoczesnie pytanie ktory najbardziej potrzebuje pieniażkow wiem ze wszystkie ale taki najbardziej potrzebujacy prosze o wskazanie pieska... i zaczniemy działac...
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: Dominika chce zrobic zbiórke w szkole

Postprzez amojtatachrapie » 23 Kwi 2012, 09:53

A Czy ta Milosniczka psow dowiadywala sie w swojej szkole czy moze taka zbiorke zrobic? :) Bo z tego co wiem w wiekszosci szkol przynajmniej u mnie w miejscowosci nie mozna organizowac zbiorek pieniedzy od uczniow na zadne cele, ewentualnie zbiorki zywnosci lub innych rzeczy , ktore sa pozniej zawozone do schroniska .. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
amojtatachrapie
 
Posty: 69
Rejestracja: 12 Kwi 2011, 11:12
Miejscowość: Zabrze/Gliwice

Re: Dominika chce zrobic zbiórke w szkole

Postprzez jazooo » 23 Kwi 2012, 10:01

U mnie w szkole jest to samo. Uczniowie mogą przynosić tylko dary rzeczowe.
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Dominika chce zrobic zbiórke w szkole

Postprzez amojtatachrapie » 23 Kwi 2012, 10:47

No wlasnie;) Jakby tak kazdy chcial zbierac pieniadze na co chce to byloby to troszke dziwne. Dlatego zazwyczaj szkola ma jakas umowe ze schroniskiem i dary rzeczowe ktore dzieci przynosza sa przekazywane do tego wlasnie schronu.ale pierwsze slysze,zeby mozna bylo w szkole zbierac pieniadze na jakikolwiek cel czy zwierze. Tym bardziej jesli chce to robic osoba hmmm prywatna, a nie zadna organizacja.
Awatar użytkownika
amojtatachrapie
 
Posty: 69
Rejestracja: 12 Kwi 2011, 11:12
Miejscowość: Zabrze/Gliwice

Re: Dominika chce zrobic zbiórke w szkole

Postprzez kaska170708 » 23 Kwi 2012, 11:16

własnie miała sie dzis dowiedziec czy bedzie mogła jeszcze nic niewiem w obecnej chwili bo jest w szkole
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09


Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron