Fundacja AST Fundacja AST

konkurs -> wygrana dla fundacji

Aktualności z życia fundacji.

konkurs -> wygrana dla fundacji

Postprzez Aneta_M » 05 Lip 2012, 21:17

Razem z z Bajerem bierzemy udział w konkursie, zagłosujcie na nasze konkursowe zdjęcie (kliknijcie lubię to)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Jeśli zajmiemy pierwsze miejsce, nagrodę przekażemy FUNDACJI AST. Jeśli nagroda nie będzie fundacji potrzebna, będzie mogła wystawić wyrko na bazarek, zawsze to jakiś grosz wpadnie na psiaki.

Proszę też o udostępnianie tego zdjęcia, aby więcej osób zagłosowało. Myślę, że wspólnymi siłami uda nam się wygrać.
A do wygrania jest takie wyrko http://www.easydogbed.eu/
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: konkurs -> wygrana dla fundacji

Postprzez Aneta_M » 06 Lip 2012, 09:40

Pomożecie?

EDIT

Nic się tu nie odzywacie, ale mam nadzieję że jednak po cichu lajkujecie to zdjecie i udostępniacie dalej.
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: konkurs -> wygrana dla fundacji

Postprzez kilcia » 07 Lip 2012, 13:04

Anetko, jak najbardziej :)
no i znajomi...i ich znajomi (mam nadzieję tyż) ;)
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: konkurs -> wygrana dla fundacji

Postprzez Aneta_M » 07 Lip 2012, 19:53

kilcia napisał(a):Anetko, jak najbardziej :)
no i znajomi...i ich znajomi (mam nadzieję tyż) ;)


Cieszę się;)
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: konkurs -> wygrana dla fundacji

Postprzez Aneta_M » 08 Lip 2012, 22:26

Czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto roześle wśród swoich znajomych na FB prośbę o głosy na to zdjęcie? Wspieracie działania fundacji więc pomóżcie wygrać ten konkurs. W końcu wygrana dla Fundacji nie dla mnie.... super zainteresowanie widzę :?
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: konkurs -> wygrana dla fundacji

Postprzez Aneta_M » 09 Lip 2012, 22:57

Narazie udało nam się wysunąć na pierwsze miejsce. Ale głosowanie trwa jeszcze 20 dni, więc wszystko może się zmienić. Byłoby fajnie, gdybyście pomogli ...
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: konkurs -> wygrana dla fundacji

Postprzez Aneta_M » 12 Lip 2012, 18:55

Bez Waszej pomocy nie damy rady. Szkoda i dziwi mnie Wasze zachowanie....
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: konkurs -> wygrana dla fundacji

Postprzez pyszczydlo » 12 Lip 2012, 21:48

Aneta powiem za siebie to,że tu nie napisałam to nie znaczy ,że nie zagłosowałam i puściłam info dalej,wyszłaś na pierwsze miejsce to chyba głosujemy nie?
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: konkurs -> wygrana dla fundacji

Postprzez Aneta_M » 12 Lip 2012, 22:27

pyszczydlo napisał(a):Aneta powiem za siebie to,że tu nie napisałam to nie znaczy ,że nie zagłosowałam i puściłam info dalej,wyszłaś na pierwsze miejsce to chyba głosujemy nie?



A ja czułam się tu jakbym pisała sama do siebie, spodziewałam się jakiegoś odzewu, choćby ''pomożemy'' i nic więcej,a tu cisza, pisałam sama do siebie, więc myślałam, że nikt nie pomaga.
A zresztą nie ważne, właśnie już przegrywamy. Już nie jesteśmy na pierwszym miejscu. Dziewczyna od tego psa http://www.axel-narcotic.com/ od wczoraj zebrała ponad 300 głosów i teraz ona prowadzi a ja sama nie jestem w stanie nazbierać tylu głosów. Ona ma dużo znajomych, którzy jej pomagają, ja sama nie dam rady i szczerze odechciało mi się, bo nie mam z nią szans, jeśli kilka osób mi nie pomoże i z takim przytupem nie weźmie się za pomoc w zbieraniu lajków.
Odkąd zaczął się konkurs nie robię nic innego tylko siedzę całymi dniami i piszę nawet do nieznajomych i proszę ich aby zagłosowali. Ale nie mam już na to czasu, szczególnie, jeśli to co ja zbieram w ciągu kilku dni, ta dziewczyna nadrabia w jeden dzień i z palcem w d*pie prześciga nas w głosach. Ja mam w domu dziecko, którym muszę się zająć, nie mogę całymi dniami wysyłać ludziom wiadomości aby zagłosowali.
Jeśli każdy z Was wysłałby do swoich znajomych z FB wiadomość z prośbą o głos, to już by było coś. Samo udostępnienie szczerze mało daje.
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: konkurs -> wygrana dla fundacji

Postprzez Aneta_M » 13 Lip 2012, 12:43

Przegrywamy.
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Następna

Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron