Fundacja AST Fundacja AST

VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Spotkania, zloty w Twojej okolicy.

VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez doddy » 14 Sie 2012, 14:43

Z wielką przyjemnością informujemy, że szykujemy się na kolejny, już VI Warszawski Zlot Bullowatych. Zapraszamy naszych wolontariuszy, przyjaciół, sympatyków oraz rodziny tymczasowe i adopcyjne. Oczywiście wszystkich chcemy widzieć na zlocie z psiakami! Mamy nadzieję, że spotkanie będzie równie żywiołowe i udane, jak to na Dniu Ziemi i na poprzednich zlotach. Jak zawsze za cel główny stawiamy sobie zadanie, aby pokazać wszystkim jak piękne, ciekawe i wyjątkowe są psy ras TTB! Cel szczegółowy to zbiórka na nasze Złote Bulle. Aktualnie mamy pod opieką szóstkę Seniorów: Xanto, Zeldę, Artę, Chrumę, Pepsi, Dantego i Parkera. I właśnie o ich wsparcie będziemy się do Was uśmiechać.

Zlot odbędzie się pierwszego dnia września (01.09.2012, sobota). Ponownie zapraszamy na spacer do Parku Skaryszewskiego. Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 12:00, przy wejściu do parku od Ronda Waszyngtona.

Przypominamy o zabraniu ze sobą:
bezpiecznego sprzętu dla psa (mocna obroża, smycz, a dla psów wykazujących agresję i kaganiec),
wody do picia dla podopiecznych,
dobrego humoru i pozytywnej energii.
Serdecznie zapraszamy!

6 Zlot Bullowatych. Warszawa. 01.09.2012. Park Skaryszewski. Godzina 12:00. Początek spaceru i€“ wejście przy Rondzie Waszyngtona.

Image
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez micoona » 14 Sie 2012, 17:08

Fajnie. Wprawdzie bardzo prawdopodobne, że wtedy będe już wędrowac po górach, ale jeśli nie ciałem, to duchem będę z Wami.

I mam pytanie, czy osoba która chodzi po Naruszewicza z dwoma astami jest STĄD? ;-)
Awatar użytkownika
micoona
 
Posty: 126
Rejestracja: 04 Cze 2012, 12:17
Miejscowość: Warszawa Mokotów

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez Lemon » 16 Sie 2012, 11:48

Zgłaszamy swoją obecność z Lemoniadowym, i bardzo się cieszymy że będziemy mogli was zobaczyć :-D
Lemon
 
Posty: 13
Rejestracja: 27 Maj 2012, 19:34

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez kilcia » 18 Sie 2012, 20:50

Nas niestety raczej nie będzie, Killerro zaczął przejawiać awersję do większości żywych stworzeń (poza ludźmi) i nie chcę narażać przybyłych szczeniąt i innych obecnych na zlocie na traumę spowodowaną atakiem naszego Księcia Ciemności :(
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez OlgaB24 » 23 Sie 2012, 09:55

Meldujemy siebie i Koksinka :D
OlgaB24
 
Posty: 110
Rejestracja: 15 Lut 2012, 11:27

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez micoona » 25 Sie 2012, 00:00

Będe jednak w Wawie, bo jadę ciut później, ale Mola jak jest na smyczy to tez wszystkim psom zrobiłaby kilim....szkoda. Bo chciałabym być. :(
Awatar użytkownika
micoona
 
Posty: 126
Rejestracja: 04 Cze 2012, 12:17
Miejscowość: Warszawa Mokotów

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez Sylwia » 25 Sie 2012, 08:39

kilcia napisał(a):Nas niestety raczej nie będzie, Killerro zaczął przejawiać awersję do większości żywych stworzeń (poza ludźmi) i nie chcę narażać przybyłych szczeniąt i innych obecnych na zlocie na traumę spowodowaną atakiem naszego Księcia Ciemności :(


Może taka terapia grupowa mu się przyda? Zawsze można spróbować, czy za daleko mieszkasz? :)
Image

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 508
Rejestracja: 13 Mar 2011, 22:11
Miejscowość: Bieszczady

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez kilcia » 25 Sie 2012, 09:17

Targówek, więc rzut beretem...
Sylwuś, nie chodzi o niego, bo ten typ tak ma.
Na poprzednim zlocie również przyatakował malutką sunię będącą na na zlocie i to już na do widzenia.
Nie jest złym psem, ma po prostu pewne fobie: patyki, butelki, zabawki...niestety mamy tak mocną pępowinę, że nie wobec każdego psa, ale zdarza mu się wykazywać agresję gdy jakiś psiak do mnie zbliża.

Dlatego nie chcę narażać głównie szczyli na jakikolwiek stres...

No ale jeszcze zobaczymy, jak nie zjadą mi się urodzinowi goście...może jednak się pojawimy ;)

Jak się uda, to i sucz bym w końcu przedstawiła, co prawda z poza Fundacji, ale jest członkiem rodziny...
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez Sylwia » 25 Sie 2012, 09:40

Rozumiem ale mimo wszystko trzymam kciuki :)
Ja mam nadzieje, że uda mi się pojawić z Negruchem bo chce was wszystkich poznać :)
Image

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 508
Rejestracja: 13 Mar 2011, 22:11
Miejscowość: Bieszczady

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez mahtalie » 25 Sie 2012, 10:03

kilcia napisał(a):Nas niestety raczej nie będzie, Killerro zaczął przejawiać awersję do większości żywych stworzeń (poza ludźmi) i nie chcę narażać przybyłych szczeniąt i innych obecnych na zlocie na traumę spowodowaną atakiem naszego Księcia Ciemności :(



My z podobnym problemem się borykamy... fakt faktem, że w duzej mierze sama jestem sobie winna bo zaniedbałam socjalizację no i mam ;)
Jeszcze co prawda łudzę się, że może by tak się zebrać mimo wszystko i poznać wszystkie mordki osobiście ale...
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Następna

Wróć do Regionalne społeczności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron