Bunia m2

BUNIA

staffik, wiek 3 lata.

Wygląd: ruda, białe znaczenia.
Charakter: bardzo aktywna, wesoła.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana, zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Wejherowo.

Bunia to 3-letnia stafficzka, która nie zagrzała u nas długo miejsca, bo od razu znalazła fajny dom i została idealnym członkiem rodziny Tatiany i Piotra z Wejherowa. Bunia wypełniła pustkę w ich sercach po odejściu naszej fundacyjnej Bueny. Po pełnej podziwu walce, jaką Tańka i Piotr stoczyli o każdy dzień z naszą babunią, teraz ich nieco "odmłodziliśmy" i postawiliśmy przed nimi całkiem odmienne zadania. Daliśmy im bowiem wulkan energii, który kocha aportowanie, ruch, interakcje. Ale pokusimy się o stwierdzenie, że to był strzał w dychę! Bunia znalazła taki dom, że nie mieliśmy cienia wątpliwości, że będzie jej zacnie! I nie myliliśmy się! Buniu kochana, torpedo, biegaj teraz na długich spacerach z tą dwójką. Ciesz się każdym dniem bycia ich królową. Przynoś im kupę radości. Kochani, dziękujemy Wam po stokroć za stworzenie domu naszemu bezdomniakowi.

Bunia 1 Bunia 5
Bunia 7 Bunia 11