Amant m2

AMANT

mix pitbulla z amstaffem, urodzony 28.04.2022 r.
 
Wygląd: rudy.
Charakter: wfajny, otwarty,stabilny.
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Parzęczew.


Amant urodził się 28.04.2022 r. Jego matka jest w typie pitbulla red nose, ojciec w typie amstaffa. Cała rodzina została odebrana w drodze interwencji, a właścicielka zrzekła się praw do psów, więc te mogą rozpocząć poszukiwania nowych rodzin. Amant to fajny, otwarty i miły szczeniak. Z całego miotu wyróżnia się stabilnością, elastycznością i łatwością dostosowywania się do wskazówek opiekuna. Obecnie przyzwyczajamy go do codziennych rytuałów, uczymy czystości, pokazujemy miasto i przygotowujemy do lepszego startu. Jakiego domu szukamy? Troskliwego, cierpliwego, spokojnego, świadomego odpowiedzialności, jaką niesie za sobą posiadanie psa. Rozumiejącego naturę szczeniąt, czyli takiego, któremu nie straszne są m. in. nauka czystości i szpileczki wbijające się w meble, kapcie czy ręce. Gotowego na przyjęcie pod swój dach młodego zwierzaka, który ma przed sobą wiele lat życia. Otwartego na szkolenie w Psim Przedszkolu, aby od początku w prawidłowy sposób kształtować relację pomiędzy psem a przewodnikiem. Zdecydowanego na kastrację / sterylizację po osiągnięciu przez dojrzałości płciowej (jest to warunek nienegocjowalny).
Jeśli uważasz, że spełniasz te kryteria i jesteś zainteresowany Amanta, prześlij nam na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. maila z prośbą o ankietę, a następnie wypełnij ją możliwie sumiennie i wyczerpująco i odeślij na ten sam adres. Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z tymi rodzinami, które wstępnie wybierzemy do dalszej procedury adopcyjnej. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Adopcja możliwa jest na terenie całej Polski.

Amant 1 Amant 2 Amant 5
Amant 10 Amant 11 Amant 13

20.07.2022 Amant zauroczył Anię i Patryka, wspaniałych i ciepłych ludzi, którzy mieszkają koło Parzęczewa. Po odejściu ich psiego skarbu Odiego, postanowili, że mają miejsce i czas na kolejnego członka rodziny. I tak dołączył do nich Amant, od dziś zwany Buziakiem. Zazdrościmy naszemu podopiecznego raju do którego trafił. Spokojnie, sialankowo, miło. Cisza i spokój. Ale zarazem wycieczek też nie zabraknie, bo Amant zamieszkał w miejscu, gdzie wakacje można spędzać 365 dni w roku. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy mu pomóc znaleźć ten dom i tę rodzinę. Aniu, Patryku, niech Wam się szczęści w życiu, niech Amant dodaje Wam radości, uśmiechu, niech będzie fajnym kumplem, maszerującym obok Was przez kolejne lata. Dziękujemy! Witajcie w FAMILY AST. Przy okazji bardzo dziękujemy Marcie, która była wspaniałym DT i świetnie przygotowała młodego do adopcji.

Amant 17 Amant 14 Amant 15

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)