Pomóż nam nakarmić fundacyjne psiaki!

Pelna Miska www

Pod naszą opieką na stałe przebywa do kilkadziesiąt psów. I każdy z nich musi jeść. Więc co miesiąc kupujemy około 400 kg karmy. A to oznacza spore koszty. Tym bardziej, że staramy się nie karmić naszych psów karmą z marketów, nie jest ona bowiem dobrej jakości.

Pomagając bezdomnym psom, wkładamy w naszą pracę wysiłek i dużo energii, a psy traktujemy jak nasze własne. A przecież własnym psom nie dalibyśmy byle czego do jedzenia, dlatego psiaki fundacyjne, pomimo że bezdomne, dostają do jedzenia karmę dobrej jakości. Dodatkowo niektórzy z naszych podopiecznych muszą mieć odpowiednio dopasowane pożywienie ze względu na problemy zdrowotne – dla nich kupujemy specjalistyczne karmy weterynaryjne.

Aktualnie w fundacji przebywają 24 psy. Większa cześć z nich dostaje karmy bytowe typu:

Brit Adult M, Bosch Adult, Bosch My Friend, Brit Care Senior.

Parę psiaków jest na karmach weterynaryjnych.
Dla nich kupujemy odpowiednio:

Saba - Brit Care Lamb & Rice Medium,
Luna - Wolffsblut Wide Plain Adult,
Orest - Royal Canin Intestinal,
Sigma - Brit Care Salmon.

Jeśli ktoś z Państwa byłby skłonny wesprzeć któregoś z naszych psiaków i zafundować mu karmę będziemy bardzo zobowiązani. Można to zrobić na dwa sposoby – kupując konkretną karmę dla konkretnego psa i przesyłając ją na adres hotelu lub domu tymczasowego (po uzgodnieniu adresu z nami) lub zasilając konto fundacyjne z dopiskiem „Pełna Miska” (dodatkowo można wpisać imię psa, którego chcemy wesprzeć). Będziemy wdzięczni za pomoc zarówno jednorazową jak i stałą, czyli ofertę karmienia wybranego psiaka przez cały okres pobytu w fundacji.

Pomoc finansową prosimy przekazywać na nasze konto:
W przypadku chęci przekazania karmy, bardzo prosimy o kontakt: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.