Zapraszamy do udziału!

KMB stopka filmowa start

W ramach projektu KMB "Kocham Mojego Bullowatego" uruchomiliśmy na Facebooku grupę otwartą dla wszystkich miłośników terierów typu bull.
Projekt Kocham Mojego Bullowatego, którego celem jest budowanie pozytywnego wizerunku bullowatych ma swoje źródło w kampanii Fundacji, w której ludzie różnych zawodów, w różnym wieku i o wielu odmiennych pasjach, opowiadali o tym co ich łączy – o wielkim uczuciu do swoich bullowatych członków rodziny. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich części tej kampanii:
część 1      część 2     cześć 3

Pragniemy by społeczność KMB była współtworzona przez wszystkich bullomaniaków, dlatego zachęcamy Was do dzielenia się zdjęciami, historiami i przygodami, jakie przeżywacie wspólnie z Waszymi psiakami. Między innymi zachęcamy do wysyłania zdjęć do cyklu Bullowaty dnia, które staramy się codziennie zamieszczać na profilu grupy, jak równiez waszych opowiadań do cyklu "Z pamiętnika Bulla", które zamieszczamy zaówno na Facebooku jak i na naszej stronie, w Czytelni.

KMB BullowatyDnia

Niech świat się dowie jak mocno kochamy nasze bullowate!
www.facebook.com/kochammojegobullowatego

KMB zdjecie profilowe