A 6 grudnia zapraszamy na:

spacer mikolajkowy www

A czy wasze pieski były grzeczne w tym roku ?
W sumie co za różnica, bo ten spacer jest dla wszystkich psów, i tych grzecznych i tych mniej grzecznych, ras TTB, w typie i bez typu.
Zapraszamy wszystkich bulloholików z psami (lub bez psów), wolontariuszy, sympatyków fundacji, domy tymczasowe i rodziny adopcyjne na wyjątkowy Spacer Mikołajkowy, który odbędzie się w niedzielę, 6 grudnia czyli w Mikołajki właśnie!

Kiedy? 06.12.2015
O której? 12:00
Gdzie? Warszawa, Kabaty (spotykamy się na tyłach marketu Tesco)

Na spóźnialskich chwilę poczekamy, a potem ruszymy w stronę głównego leśnego szlaku.
W razie potrzeby kontaktu podajemy telefony do kierownika zamieszania i pierwszej spóźnialskiej fundacji czyli do Kasi: 501-797-018 i Moniki: 796-830-624

Podczas spaceru będzie można nabyć nasze fundacyjne gadżety: kalendarze, smyczki, silikonowe opaski na rękę, będzie też niespodzianka!

Prowadzona będzie też Mikołajkowa Zbiórka maskotek i książek, które zostaną zlicytowane na psich bazarkach, a dochód zasili skarpetę najstarszych bullowatych w naszej Fundacji. Przygarniemy wszystkie niepotrzebne pluszaki i książki.

Przypominam o zabraniu ze sobą bezpiecznego sprzętu dla psa (mocna obroża, smycz, a dla psów o słabych nerwach – kaganiec). Może być zimno, więc zmarzluchy przychodzą w kubraczkach - zrobimy sobie wybory Top Bull Model.
Zapraszamy serdecznie!

spacer mikolajkowy