panel_WO

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły.
Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,
lecz ich serce jest bezpiecznym portem
dla wszystkich, którzy są w potrzebie.”
Phil Bosmans


Wiemy, że chęć pomagania czworonogom nie zawsze idzie w parze z możliwością przygarnięcia któregoś z nich, dlatego oddajemy w Wasze ręce możliwość adopcji wirtualnej wybranego psa.

Decydując się na taką formę wsparcia wystarczy, że wyślesz na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. deklarację comiesięcznych wpłat (nie określamy ich wielkości) z podaniem imienia wybranego zwierzaka - stając się tym samym jego Wirtualnym Opiekunem.

Informacja o tym, że dany czworonóg został przez Ciebie wirtualnie adoptowany pojawi się na naszej stronie przy jego opisie. Nie zniechęcaj się, jeśli wybrany przez Ciebie psiak posiada już Opiekuna – zawsze możesz być kolejnym, dzięki czemu zwierzak otrzyma jeszcze lepszą opiekę.

Jako Opiekun masz możliwość całkiem niewirtualnego poznania psiaka – odwiedzenia go i wyjścia na spacer - serdecznie do tego zachęcamy, szczególnie jeśli mieszkasz w tym samym rejonie. Będziesz również otrzymywał od nas jego zdjęcia oraz informacje o stanie zdrowia, ewentualnych zabiegach i samopoczuciu.

Adoptuj Wirtualnie – zostań psim Aniołem.


 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)