AJK Snow King von Bercek
staffordshire bull terrier, ur. 4.06.2011 r.

Wygląd: biały z rudą łatką.
Charakter: pobudliwy, szczekliwy, niewychowany, wykazujący agresję do zwierząt.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Ajk trafił do fundacji wraz z innymi staffikami oddany przez hodowczynię, która nie miała środków na utrzymanie psów. Pozostałe psiaki znalazły nowe domy, Ajk zapewne z uwagi na zachowanie jest nadal pod opieką fundacji.

Pies jest niewychowany, nie zsocjalizowany. Nigdy chyba nie przeszedł właściwej socjalizacji, nauki czystości, czy podstaw wychowania. Wiemy, że mieszkał w kennel klatce, w której spał, załatwiał swe potrzeby. Ajk nie umie sobie radzić z emocjami.
Od kilku miesięcy pracujemy nad poprawieniem zachowań Ajka. Widzimy światełko w tunelu na drodze ku jego adopcji, choć ta na pewno będzie wyzwaniem dla potencjalnej rodziny. Nasza praca jest żmudna, a efekty przychodzą powoli.

Ajk poszukuje domu bez innych zwierząt, bo takowych nie toleruje.
Poszukujemy dla niego rodziny, która będzie miała czas, możliwości oraz fundusze aby poświęcić je w wychowanie białasa.

DSC 0011 DSC 0013 DSC 0016

Ajk4 Ajk5 Ajk7

10.04.2014Z przyjemnością informujemy że Ajk zamieszkał w Warszawie, u Pati i Michała.
Przed nową rodziną masa wyzwań, bo dla Ajka jest to krok milowy w jego życiu. Jednak mam nadzieję, że przy pracy i wytrwałości czeka ich długie, szczęśliwe, spokojne życie. Na szczęście Michał ma doświadczenie w szkoleniu psów, co bardzo sie przyda białasowi. Trzymamy kciuki za całą rodzinkę.

331ks2g