Beza m2

BEZA ZŁoty Bull

miniaturowa bullterierka, urodzona 19.07.2013r.

Wygląd: brązowa, pręgowana, z dużymi białymi plamami..
Charakter: miła, delikatna, wesoła..
Zdrowie: problemy alergiczne, okulistyczne, ogolny stan zaniedbania.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Beza to miniaturowa bullterrierka (naprawdę jest malusia, waży ledwie 13 kg), urodzona 19.07.2013. Została oddana pod nasze skrzydła przez właścicielkę, z powodu osobistych problemów. A my obiecaliśmy jej, że zajmiemy się Bezunią najlepiej jak tylko potrafimy i zrobimy, co w naszej mocy, aby znaleźć jej cudowny dom. Jaka jest Beza? To sunia cud, miód i malina. Do tańca, różańca, a najlepiej do samochodu, bo urodzona z niej podróżniczka. Miła, delikatna, krucha, chwytająca serduszko człowieka. Nienamolna, choć wesolutka. Łagodna, stabilna, bez problemów behawioralnych. 3xK: kanapowa, kocykowa i kompaktowa. Do psów obojętna, choć stroniąca od tych z nadmiernymi emocjami. Do kotów - nie sprawdzona. Nie widzimy przeciwwskazań aby mieszkała w domu z dziećmi (raczej większymi, bo ona młodsza i cierpliwsza już nie będzie). Nadaje się nawet dla psiego laika. Bezunia na dziś to jeszcze kupka nieszczęścia w trakcie diagnostyki i metamorfozy. Przez ten tydzień, który przebywa już pod naszą opieką, miała wykonane badanie serca, rozszerzone badanie krwi, USG, zaliczyła wizytę u dermatologa. Pozostała nam wizyta u okulisty, ponieważ Beza gorzej widzi i podejrzewamy zespół suchego oka. Pomimo kiepskiego stanu fizycznego, mamy dobre rokowania na przyszłość. Beza ma zdrowe serce, tarczycę, narządy wewnętrzne. Po odpicowaniu, przed nią rysuje się prawdziwie złota emerytura. Bezunia jest alergiczką, stąd występujące wyłysienia i świąd. Obecnie zmieniliśmy karmę na celowaną, wdrożyliśmy leki. Mamy nadzieję, że za miesiąc nie poznacie naszej pannicy. Jakiego domu szukamy dla Bezy? Przede wszystkim troskliwego. Domu, dla którego starszy pies to powód do podwójnego kochania. Człowieka, który jest obowiązkowy (być może będzie wskazanie do kroplenia oczek do końca zycia), który też jest wyczulony na pierwsze oznaki psich chorób.  Rodziny, która liczy się z charakterkiem bullterriera, czyli pomysłami z mchu i paproci. Super, jeśli Bezunia miałaby domek z ogródkiem, bo w takowym mieszkała, ale nie jest to konieczność.  Super, jeśli by była jedyną panną do rozpieszczania, ale nie wykluczamy, że mogłaby zamieszkać z innym psem, o ile ten jest stabilny i spokojny. Super, jeśli ten domek szybciutko się do nas zgłosi: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Pozdrawiamy serdecznie, Fundacja AST.

Beza 2 Beza 14 Beza 11
Beza 17 Beza 20 Beza 3

07.02.2024 Że kochamy Happy Endy naszych podopiecznych, to już bardzo dobrze wiecie. Ale czy wiecie, jak totalnie i niemożliwie wprost do wyrażenia wielbimy Happy Endy seniorów? Serca mamy przepełnione radością a oczy łzami wzruszenia, bo oto niesiemy Wam wieści o jednym z tych najbardziej cudownych z Happy Endów. A jego główną bohaterką jest nasza czarująca Beza! Decyzja na zaproszenie do swojego życia psiego seniora nie bywa łatwa, tak mogłoby się przynajmniej wydawać, bo psi senior to bardzo często ogrom troski, kruchutkie zdrowie, podsikiwanie, słabnące ciałko. Ani krztyny wahania nie znaleźliśmy jednak u Karoliny i Janka z Warszawy, którzy zgłosili się do nas z chęcią podarowania Bezie domku na zawsze. Karolina i Janek pożegnali nie tak dawno temu swojego ukochanego bulteriera, Wafelka, adoptowanego z Podaj łapę bullom. W ich sercach pozostało jednak mnóstwo miłości, którą pragnęli otoczyć kolejnego psiaka w potrzebie. I wtedy pojawiła się Beza. Miłość Karoliny niemal od pierwszego spojrzenia. Jeśli życzyć seniorom domów, to dokładnie takich, jaki dla Bezy stworzyli Karolina z Jankiem. Przyjmujących starszego psa z pełną otwartością na wszelkie jego potrzeby, przyzwyczajenia, niedomagania; z przecudną gotowością na uważną i troskliwą opiekę, otaczających niesamowitym ciepłem, czułością i serdecznością. Karolino, Janku, jesteśmy przeszczęśliwi mogąc Was powitać w szeregach Family AST! Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że Bezunia jest Waszym oczkiem w głowie i że podarujecie jej najcudowniejszy czas i opiekę. Jesteście jej wymarzonym domkiem. Ściskamy Was mega, mega mocno!