Różal Ambasadorem Fundacji AST!

Rozalski2

Marcin Różal Różalski
Ambasador Fundacji AST!

JESTEŚMY PO TO, ABY POMAGAĆ. POMAGAMY, ABY ONE MOGŁY ŻYĆ.

To właśnie motto przyświeca nam juz ponad 6 lat. W swoich działaniach postanowiliśmy nastawić się głównie w kierunku pomocy psom TTB (terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull, bullterier). Te właśnie psy to, po wielorasowcach, to najczęstsze ofiary porzuceń i liczni „rezydenci” schronisk w całym kraju. I te właśnie psy znamy i
rozumiemy najlepiej.

Zaledwie kilka dni temu, na początku sierpnia, Fundacja AST podjęła współpracę z niebanalną i wyjątkową osobistością, która konsekwentnie realizuje w swoim życiu pasje, będąć prawdziwą i wiarygodną.
Marcin Różal Różalski, zawodnik federacji KSW, prywatnie wielki miłośnik terierów typu bull, postanowił poświecić się nowej roli – został Ambasadorem Fundacji AST. Tym samym dołączył do grona ludzi, którym na sercu leży los bezdomnych TTB w Polsce. Za naszym pośrednictwem, jego głos stanie się głosem tych, którzy sami nie mogą walczyć o lepszy los.

Serdecznie dziękujemy Marcinowi za spotkanie oraz za szczerą chęć pomocy.

Kampania z nowym ambasadorem ruszy już w wkrótce. Wszystkich fanów Marcina zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością oraz o wsparcie. Razem możemy zrobić wiele dobrego!

Rozalski

Fotkę Marcina publikujemy za zgodą www.konfrontacja.com