Juma male2

JUMA
amstaff, wiek 1 rok

Wygląd: stalowa, duże białe znaczenia, rosła jak na swój wiek.
Charakter: w trakcie oceny.
Zdrowie: zdrowa, zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Trójmiasto.

Juma to piękna i duża roczna amstaffka. Na chwilę obecną dopiero ja poznajemy, więc na razie niewiele możemy napisać o jej charakterze. Liczymy, że uda nam się znaleźć dla niej dom tymczasowy, gdzie sunia się otworzy i pokaże nam swój charakter.  
Juma jest łagodna do ludzi. Nieco obawia się nowych sytuacji reagując lękiem, ale przy wsparciu człowieka błyskawicznie się przełamuje. Do psów póki co jest agresywna, ale aktualnie poziom stresu u niej jest bardzo wysoki, co nie służy miarodajnej ocenie. Juma mieszkała na ogródku, więc wielkomiejskie życie jest dla niej nowością. Ale młody wiek i podatność na prowadzenie przewodnika powodują, że według nas jest to psiak, który w przyszłości może mieszkać także w dużym mieście. 
Juma przebywa obecnie w hotelu dla psów w ok. Trójmiasta, w rękach szkoleniowca. Kontakt w sprawie adopcji lub domu tymczasowego - 603 341 380 (Marta).

Juma 6 Juma 13 Juma 21
Juma 26 Juma 34 Juma 38
Juma 2 Juma 31 Juma 41

26.09.2018 Juma podbiła serca swoich tymczasowych opiekunów, Karoliny i Michała a my wcale nie jesteśmy tym zaskoczeni, bo tam była miłość od pierwszego wejrzenia. Po ponad miesiącu spędzonym pod opieką Karoliny i Michała Juma wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego przy tak barwnym i aktywnym życiu. Bieganie, spacery, węszenie, zabawa to tylko nieliczne z codziennych aktywności Jumki, bo jej nowi opiekunowie doskonale wiedzą, że zmęczony pies to szczęśliwy pies! Dzięki temu w domu Juma jest wyluzowana, wyciszona i zrównoważona. Karolina, Michał i Juma tworzą dziś niemalże doskonałe trio. Niemalże, bo młodziutka panna Juma ma jeszcze kilka aspektów do przepracowania, ale na tą okoliczność jej opiekunowie byli przygotowani i pod opieką szkoleniowca oszlifują ten diamencik.
Karolino, Michale ogromnie się cieszymy, że jesteście z nami, dołączając do naszej wielkiej Family AST. Wszystkiego dobrego!

Juma 42 Juma 43

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)