Pufa m2

PUFA
w typie pitbull red nose, wiek ok. 5 lat

Wygląd: ruda.
Charakter: bardzo przyjazna dla ludzi, niewielki lęk separacyjny.
Zdrowie: wyniszczona.

Miejsce pobytu: hotel dla psów pod Warszawą.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pufa to ok. 5-letnia suczka w typie pitbulla red nose, która kilka tygodni temu została znaleziona na drodze krajowej przy giełdzie w Słomczynie. Jej stan fizyczny wskazuje, że była maszynką do rodzenia w pseudohodowli. Wyciągnięte sutki, liczne modzele na łapach, fatalny stan skóry, początkowe wycofanie w stosunku do człowieka, ogólne zaniedbanie to pierwsze co rzuca się w oczy gdy człowiek na nią patrzy. Pufa dzięki współpracy ze schroniskiem została naszą podopieczną. 
Sunia waży 35 kg, jest bardzo masywną pannicą o cudnym charakterze do człowieka. Duży niedźwiedź, ale o gołębim serduszku. O jej zachowaniu na razie niewiele jesteśmy w stanie powiedzieć. Z pewnością kocha człowieka, chce być obok niego nieustająco. Rozłąkę w hotelu, zamknięcie w boksie przez pierwsze dni zniosiła fatalnie (załatwiała potrzeby fizjologiczne, niszczyła infrastrukturę). Z każdym kolejnym dniem na szczęscie napływają do nas coraz lepsze wieści. Jednak nowa rodzina Pufy musi być świadoma, że początki z nią mogą być obarczone pracą z lękiem separacyjnym. Gdy człowiek już towarzyszy Pufie, ta się rozpływa jak masło pod każdym dotykiem. Uwielbia to! Nadstawia grzbiet, rozjeżdżają się jej łapy pod wpływem zadowolenia. Piesek kanapowy. Jaka Pufa jest do psów, póki co nie mieliśmy szansy ocenić. Ze wstępnych informacji zapowiada się, że może być dobrze. Sunia kocha podróżować w aucie. Jest grzeczniutka, wskakuje a wręcz wpycha się sama do bagażnika. 
Pufa na dziś pomieszkuje w hotelu dla psów koło Warszawy. W spokoju i w rodzinnej atmosferze oczekuje na dom. Dla Pufy szukamy przede wszystkim domu stałego. Pod kątem weterynaryjnym jest przygotowana w pełni do adopcji (sterylizacja, szczepienia, chip, zabezpieczenie tabletką Bravecto). Nie pogardzimy jednak także pomocą w postaci domu tymczasowego - ten zawsze pozwala nam jednak dogłębniej i pewniej poobserwować psa.  Kochani, pomoc takim psom jak Pufa jest możliwa dzięki Waszemu 1%, który rok rocznie oddajecie. I w tym roku zachęcamy Was do wpisywania w PIT naszego KRS 0000006471. 
Osoby chętne adoptować Pufę, zapraszamy do kontaktu z nami: tel 501 797 018 lub drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pufa 1 Pufa 2 Pufa 3 Pufa 4

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)